Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Oscary 2012 na antenie RMF FM
22 lutego 2012, 23:16
W niedzielę, 25 lutego, na antenie RMF FM od 22.00 do 2.00 specjalny program poświęcony 84. ceremonii rozdania najważniejszych nagród filmowych - Oscarów. Gospodarzami tego spotkania będą najwięksi specjaliści od filmów w redakcji RMF FM - Katarzyna Sobiechowska-Szuchta i Michał Kowalewski.

Autorzy przybliżą słuchaczom filmy i aktorów, którzy walczą o Oscara w najważniejszych kategoriach.
Zdradzą także za kogo trzymają kciuki. Zdradzą też, kto ich zdaniem powinien znaleźć się wśród nominowanych, ale nie został zauważony przez członków Akademii.

W programie o swoich oczekiwaniach tuż przed rozpoczęciem oscarowej gali i o pracy przy oscarowych filmach opowiedzą nam nominowani do tegorocznych nagród: Agnieszka Holland, Meryl Streep, Martin Scorsese oraz Janusz Kamiński.
Polski operator, od lat pracujący w Hollywood, udzielił ekskluzywnego wywiadu korespondentowi RMF FM.

Rozmowom o filmach towarzyszyć będzie oscarowa muzyka.
Usłyszeć będzie można piosenki z ostatnich 30 lat - zarówno te, które zostały wyróżnione przez Akademię Filmową, jak i te nominowane do tej prestiżowej nagrody.

Nie zabraknie także relacji specjalnego wysłannika do Miasta Aniołów. Paweł Żuchowski opisze atmosferę, jaka zapanuje w Hollywood w ostatnich godzinach przed ceremonią.

Zapraszamy także na strony rmf24.pl. W serwisie informacyjnym dziennikarzy RMF FM już dostępny jest raport specjalny poświęconym tegorocznym Oscarom. Znaleźć w nim można pełną listę nominowanych we wszystkich kategoriach, informacje o polskiej nominacji, filmie - "W ciemności", przypomnienie poprzenich gal oraz sondę, w której internauci wybrać mogą swoich faworytów w kilku najważniejszych kategoriach.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz