Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Dzień Kobiet w RMF FM
7 marca 2012, 17:00
Dzień Kobiet to dla słuchaczek RMF FM okazja do wyboru Ciacha Roku. O tytuł najprzystojnieszego mężczyzny polskiego szołbiznesu walczyć będą m.in. Marcin Dorociński, Piotr Adamczyk, Borys Szyc i Maciej Stuhr.

Ponadto sławne Polki wyjawią na antenie swoje sekrety, a dziennikarze RMF FM spróbują zgłębić tajemnice fascynującego kobiecego ducha i rozgryźć dziwne w ich przekonaniu zachowania płci pięknej. Słuchacze usłyszą odpowiedzi na dręczące ich od dawna pytania:

· Dlaczego kobiety mówią więcej?
· Dlaczego kobiety wiecznie sądzą, że nie mają się w co ubrać?
· Dlaczego kobiety kochają buty?
· Dlaczego kobiety strzelają fochy?
· Dlaczego kobiety wolny czas spędzają na zakupach?

Tego dnia na antenie RMF FM pojawi się także Wielka Kumulacja (która przecież jest kobietą) w wyjątkowym, odświętnym wydaniu i ze specjalnymi nagrodami dla słuchaczek (i słuchaczy).

Fakty RMF FM pokażą "Czy możliwy jest świat bez kobiet?"
Dziennikarze Faktów postarają się udowodnić, że kobiety są wartością same w sobie, a życie bez nich byłoby na pewno brzydsze, mniej sympatyczne, bardziej skomplikowane i pozbawione wielu przyjemnych aspektów w każdej dziedzinie. W tej kwestii wypowiedzą się przedstawiciele każdego rodzaju gatunku ludzkiego: męskiego, żeńskiego i nijakiego (czyli dzieci).

Redakcja FAN FM, FAN FM

Przeczytaj również:
  • FAN FM: Wszystkiego NAJ w Dniu Kobiet (8 marca 2010)
  • Dzień Kobiet w RMF FM (2 marca 2010)
  • Nowa kobieta.interia.pl na Dzień Kobiet (9 marca 2007)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz