Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Urodziny RMFon.pl
26 kwietnia 2012, 08:36
5 lat temu, 30 kwietnia 2007 roku, w sieci pojawił się portal internetowy RMF FM ,z 3 stacjami eterowymi i 5 internetowymi: RMF Polskie Przeboje, RMF Dance, RMF Rock, RMF Classic Rock, RMF RnB. Do września 2011 funkcjonował pod nazwą Miasto Muzyki.


Obecnie RMFon to już ponad 80 stacji, muzyka ze wszystkich epok i z całego świata oraz jedno z najobszerniejszych źródeł wiedzy o artystach, utworach i koncertach w polskim internecie.

RMFon rozpocznie świętowanie urodzin na stronie rmfon.pl w poniedziałek 30 kwietnia ogłaszając plebiscyt na internetowy przebój wszechczasów -Best Of RMFon.

Spośród wszystkim utworów granych w stacjach RMFon.pl wybrane zostanie 100 najwyżej ocenianych przez słuchaczy i użytkowników w całej 5-letniej historii. Utwory te stworzą listę, która znajdzie się na specjalnej stronie konkursowej.
Oprócz wyboru najlepszego z nich słuchacze dopiszą także uzasadnienie. Autorzy najciekawszych otrzymają nagrody. Finał plebiscytu po południu, w niedzielę 6 maja na antenie RMF FM.

1 maja o godzinie 18.00 Marcin Jędrych zaprezentuje słuchaczom najciekawsze piosenki z wielkiej setki i opowie o historii stacji internetowych RMF FM.
Kolejne urodzinowe spotkania z RMFon odbędą się na antenie RMF FM 3 i 6 maja.

W dzień urodzin pojawi się także nowa stacja - Best Of RMFon z najlepiej ocenianymi piosenkami na platformie.

Na urodzinowej stronie internetowej RMFon znajdzie się historia serwisu (daty powstawania nowych stacji, największe akcje, konkursy, eventy itp.) oraz wiele statystyk, dotyczących m.in.:

· Artystów z największą ilością utworów
· Utworów grane najczęściej
· Utworów grane w największej ilości stacji
· Artystów granych w największej ilości stacji
· Utworów najczęściej wyszukiwane
· Liczby artystów
· Stacji z największą ilością artystów itp.

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz