Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Majówka 2012 na antenie RMF FM
26 kwietnia 2012, 11:40
W czwartek 3 maja gościem specjalnym Marty Grzywacz w RMF Extra (od 10 do 15) będzie gwiazda polskiej reprezentacji i piłkarz Borussi Dortmund Robert Lewandowski.

Wcześniej, bo już w poniedziałek 30 kwietnia, rusza plebiscyt na Gwiazdy Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.
Na antenie RMF FM przez całą majówkę prezentowani będą najciekawsi kandydaci, którzy zdaniem słuchaczy mają szansę zostać gwiazdami Euro na boiskach Polski i Ukrainy.

Także 30 kwietnia rozpoczną się obchody urodzin RMFon, w ramach których słuchacze wybiorą internetowy przebój wszechczasów -Best Of RMFon. O ich obchodach szerzej już informawaliśmy - zapraszamy tutaj.

W ramówce RMF FM przygotowanej na długi majowy weekend znajdzie się także kilka innych nowości, m.in.:
- specjalne wydanie "Byle do piątku" z Zakopanego (poniedziałek 30 kwietnia, od 9.00 do 18.00).
Krzysztof Urbaniak, Daniel Dyk i Maciej Pałahicki, zakopiański korespondent RMF FM, opowiedzą o zupełnie nieznanych turystom miejscach w Zakopanem.

- "Swoją Drogą" na Ukrainę pojedzie Przemysław Skowron (wtorek, 1 maja, od 10.00 do 15.00), a ze studia pilotować go będzie Witold Lazar.
Dziennikarze podpowiedzą jak najlepiej i najwygodniej podróżować na Ukrainę oraz co warto zobaczyć podczas takiej podróży.
W trasę, którą już niedługo podróżować będą kibice, Przemysław Skowron wystartuje z Kopca Kościuszki w Krakowie. Cel - to stadion we Lwowie.

W Faktach RMF FM - raport na temat "Jak wypoczywają Polacy".
Przed majowym weekendem RMF FM wziął pod lupę wypoczynek Polaków. Jak wynika z sondażu Instytutu Badań Opinii RMF FM, Polacy lubią odpoczywać. Nie wszyscy jednak wiedzą, jak zrobić to efektywnie.
W długi weekend majowy dziennikarze RMF FM podpowiedzą, gdzie i dlaczego najlepiej wypocząć.

Z raportu RMF FM słuchacze dowiedzą się również, ile godzin przeciętnie pracuje Polak, czy lubi swoją pracę i czy jest odpowiednio wynagradzany.

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz