Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Rusza specjalny RAPORT EURO 2012 na RMF24.pl
22 maja 2012, 16:00 , aktualizacja 16:12
Od 22 maja na stronach portalu informacyjnego RMF24.pl pojawia się specjalny Raport EURO 2012.


Oprócz najnowszych informacji, wywiadów, zdjęć i materiałów video (pochodzących zarówno od dziennikarzy RMF FM i RMF24.pl jak i od słuchaczy i internautów), w raporcie znajdzie się szereg materiałów przygotowanych wyłącznie dla tego serwisu, między innymi:

- Niezbędnik Kibica zawierający kalendarium meczów, tabele grup, wizytówki reprezentacji i gwiazd Euro,

- blog prezesa PZPN Grzegorza Laty,

- blogi i komentarze zaskakujących nieraz w kontekście Euro osób (ich nazwiska ujawnimy 30 maja),

- "Kobieca strona piłki" – videoblogi i teksty dziennikarek RMF24.pl i RMF FM zaangażowanych – lub wprost przeciwnie - w rozgrywki,

- sondy dla użytkowników Rmf24.pl typujące:

-zwycięzców poszczególnych meczów i najlepszą drużynę
- najprzystojniejszego gracza turnieju
- najpiękniejszą fankę (w oparciu o nadsyłane zdjęcia).

Polecamy i zapraszamy na stronę www.rmf24.pl/raport-euro2012

Ponadto na profilu RMF24.pl, na Facebooku uruchomiona zostaje specjalna aplikacja dla użytkowników stron Grupy RMF, pozwalająca na typowanie wyników EURO. Aplikacja będzie także dostępna ze stron internetowych RMF FM, RMF24 i RMF MAXXX.

Dodatkowo Słonica Citta z krakowskiego ZOO, która okazała się najbardziej skuteczna w typowaniu zwycięzców będzie typować będzie podczas Euro 2012 wyniki meczów dla RMF24.pl


W eliminacjach zorganizowanych przez dziennikarzy z redakcji sportowej RMF FM i miasto Kraków Citta pokonała papugę i osła trafnie wskazując m.in. zwycięzcę kończącego Ligę Mistrzów meczu Bayern Monachium- Chelsea Londyn.

Typowanie odbywać się będzie poprzez podawanie słonicy do wyboru trzech owoców: dwóch z flagami poszczególnych państw i jednego oznaczającego remis.

Wideorelacje Krzysztofa Urbaniaka z typowania pojawiać się będzie na stronach www.rmf.fm i www.rmf24.pl przed meczami, a wyniki podane zostaną także w Faktach na antenie RMF FM.

W Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej 2008 i w Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej 2010 wyniki meczy typowała ośmiornica Paul z akwariumSea Life Centre w Oberhausen. Pomyliła się jedynie dwukrotnie, nieprawidłowo typując zwycięzcę w meczach Niemcy-Chorwacja i Niemcy-Hiszpania podczas Euro 2008.

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF

Przeczytaj również:
  • Nowa odsłona RMF24.pl (5 września 2011)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz