Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF FM na wakacje 2012
29 czerwca 2012, 01:20
2 lipca rusza wakacyjna RaMóFka RMF FM. W niej - wiele nowości, m.in. Przygody Tomka Frajera, Instytut Pana Mariana czy Babie lato. Nie zabraknie także tradycyjnego weekendowego Przeboju Lata.


Na czas wakacji ramówka RMF FM podzielona będzie na trzy pasma: poranne pod nazwą „Poranki są gorące”, przed- i popołudniowe zatytułowane „W dzień gorącego lata” oraz wieczorne „Lato wszędzie”.

„Poranki są gorące” od 6.00 do 9.30 prowadzone będą przez Witolda Lazara, Tomasza Olbratowskiego, Przemysława Skowrona i Marcina Ziobrę. Oprócz stałych pozycji, z wyjątkiem „Kontrwywiadu” i „Przesłuchania”, które tradycyjnie udają się na wakacyjną przerwę, pojawią się w nim trzy nowe programy. W „Przygodach Tomka Frajera” Tomasza Olbratowskiego i Piotra Cyrwusa, usłyszeć będzie można opowieść o bohaterze, którzy jeździ po Polsce usiłując naprawić rzeczywistość. W ramach audycji „IPM czyli Instytut Pana Mariana”, ciekawe historie z przeszłości opowiadać będzie Marian Dziędziel, zaś w „Końcu świata” znajdą się instrukcje, co zrobić przed zapowiadanym na 12 grudnia br. końcem świata.

Pasmo „W dzień gorącego lata” trwać będzie od 9.30 do 17.30 i prowadzone będzie na zmianę przez Krzysztofa Urbaniaka, Daniela Dyka, Sławomira Kowalewskiego, Witolda Lazara, Kamila Baleję i Marcina Jędrycha. W tym bloku pojawi się audycja ”Babie lato” Cezarego Pazury i Olafa Lubaszenki, w której aktorzy ujawnią wszystkie plusy i minusy płci pięknej. Poza tym w ramach dziennego pasma pojawi się fotograficzny konkurs internetowy „Widokówka” i loteria „Cała przyjemność”. W „Mapie miłości” prezentowana będzie tworzona przez słuchaczy mapa najbardziej romantycznych miejsc w Polsce, zaś w cyklu „Pamiątka z wakacji” gwiazdy muzyczne opowiedzą o swoich najbardziej oryginalnych pamiątkach z wakacji.

Między 17.30 a 21.30, „Popliście” i „Przeboju Lata”, który tradycyjnie zastępuje ją na antenie w sobotnie i niedzielne popołudnia, słuchacze będą mogli wygrać bilety na koncerty i festiwale organizowane w Polsce tego lata.

Z kolei w nadawanym od 21.30 paśmie „Lato wszędzie” znajdą się cykle: „Lato tajemnic”, w którym odkrywane będą tajemnicze miejsca, „Prawdy i mity”, gdzie prowadzący rozprawią się z prawdami oczywistymi oraz „Wakacyjna muzyczna podróż dookoła świata”, czyli punkt programu promujący wakacyjną ofertę portalu RMFon. Gospodarzami wieczornego bloku będą Tomasza Brhel i Robert Konatowicz.

Redakcja FAN FM, FAN FM; PR RMF

Przeczytaj również:
  • Wakacyjne nowości na antenie RMF FM (21 czerwca 2011)
  • RMF FM na wakacje 2010 (24 czerwca 2010)
  • RMF FM na wakacje 2009 (18 czerwca 2009)
  • Bogata letnia RaMóFka RMF FM (19 czerwca 2008)
  • Lato Miłości w RMF FM! (21 czerwca 2007)
  • Wakacje z Agentem RMF FM (21 czerwca 2006)
  • Wakacyjna "Wyprawa po Słońce" z RMF FM (16 czerwca 2005)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz