Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Pierwsze mecze Polaków w całości na żywo na antenach stacji RMF
12 września 2012, 22:35 , aktualizacja 22:56
Mecze podopiecznych Waldemara Fornalika z Czarnogórą i Mołdawią były pierwszymi w historii Grupy RMF spotkaniami w całości relacjonowanymi na żywo wprost ze stadionów. Wydarzenia z boisk w Podgoricy i we Wrocławiu dla słuchaczy RMF Football komentowali specjalni wysłannicy RMF FM i portalu Interia.pl


Tylko przez krótki czas kibiców drużyny narodowej niepokoiło zamieszanie z transmisją meczów reprezentacji Polski w fazie grupowej eliminacji do Mistrzostw Świata w 2014 roku. Specjalnie dla nich, po raz pierwszy w historii, Grupa RMF zorganizowała i przeprowadziła relacje na żywo ze spotkań drużyny selekcjonera Waldemara Fornalika.

Zarówno zremisowany mecz z Czarnogórą, który nasza drużyna rozegrała w Podgoricy, jak i wygrane starcie z piłkarzami Mołdawii na stadionie we Wrocławiu komentowali specjalni wysłannicy RMF FM i portalu Interia.pl, Maciej Jermakow i Michał Białoński. Przekaz na żywo prosto z aren rozgrywek reprezentacji Polski możliwy był do odsłuchania w stacji RMF Football, w serwisie RMFon.pl, a także na stronach rmf.fm, rmf24.pl i Interia.pl. O każdej pełnej godzinie, Maciej Jermakow opisywał sytuację na boisku jednocześnie w Internecie i na antenie RMF FM, w Faktach i Faktach Sportowych. Dodatkowo transmisję z meczu we Wrocławiu umożliwiał wóz satelitarny stacji, który obsługiwał Józef Polewka.

Jak udało nam się dowiedzieć, obie transmisje cieszyły się ogromną popularnością internautów. Słuchacze RMFon i RMF FM oraz czytelnicy RMF24 i Interii.pl w pozytywny sposób komentowali radiowe relacje ze spotkań naszych piłkarzy. Okazały się one tak dużym sukcesem, że Grupa RMF planuje nie tylko kolejne transmisje na żywo z meczów polskiej reprezentacji, ale i inne atrakcje. Szczegółowe informacje już wkrótce pojawią się w FAN FM.

Filmy, zdjęcia i wywiady wysłanników RMF FM do Podrogicy i Wrocławia oraz zapis tekstowej relacji z obu meczów reprezentacji Polski z grupowych rozgrywek eliminacji do piłkarskich Mistrzostw Świata znajdziecie w serwisie RMF24.pl i na portalu Interia.pl. Już za miesiąc, 16 października na Stadionie Narodowym w Warszawie podopieczni selekcjonera Waldemara Fornalika zmierzą się z kolejnym rywalem, drużyną Anglii. Następne mecze naszej drużyny zaplanowano dopiero na marzec 2013 roku.


 Maciej Jermakow (RMF FM) i Michał Białoński (Interia.pl) podczas relacji z meczu Polska-Mołdawia
fot. Józef Polewka, RMF FM


 Maciej Jermakow (RMF FM) i Michał Białoński (Interia.pl) podczas relacji z meczu Polska-Mołdawia
fot. Józef Polewka, RMF FM


 Maciej Jermakow (RMF FM) i Michał Białoński (Interia.pl) podczas relacji z meczu Polska-Mołdawia
fot. Józef Polewka, RMF FM

Dawid Siwek, FAN FM
Zdjęcia: Józef Polewka - RMF FM

Przeczytaj również:
  • Mecz Polska- Mołdawia na żywo na stronach RMF (10 września 2012)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz