Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   



RMFon ma już 100 stacji
29 stycznia 2013, 20:30
29 stycznia ruszyło pięć nowych stacji karnawałowych w serwisie RMFon. Tego samego dnia nadawanie rozpoczęła odświeżona sacja RMF Polski Hip-Hop. Teraz RMFon.pl to już 100 internetowych stacji radiowych grającą muzykę dla każdego.


RMF Karnawał - Wyśmienita stacja do szalonej zabawy! RMF Karnawał to połączenie najlepszych przebojów, które obecnie podbijają świat, z imprezowymi hitami poprzednich sezonów. Tutaj znajdziesz utwory, bez których nie może obyć się najlepsze party: od Bee Gees, przez Enej, po Davida Guettę i najnowsze hity Calvina Harrisa i Will.I.Ama z Britney Spears! Dobra zabawa gwarantowana!

RMF Classic Karnawał - Razem z RMF Classic przygotowaliśmy wyjątkowy bal. Zatańcz z nami tango, walc czy menueta. Rozkoszuj się dźwiękami klasycznych tańców rodem z królewskich dworów. Poczuj magię weneckiego karnawału i balu w stylu C.K.

RMF Rio - Gorąca atmosfera nawet w środku zimy! Połączenie zmysłowości i wybuchowego temperamentu: od klasycznej samby po hity z brazylijskich list przebojów. Zakochaj się w karnawale w RMF Rio! Baw się w upalnym klimacie rozpalonej słonecznymi dźwiękami Copacabany!

90s Dance - Stacja, przy której nie sposób usiedzieć w miejscu! RMF 90s Dance to dawka ogromnej energii prosto z dyskotekowych parkietów lat dziewięćdziesiątych! Tutaj grają obok siebie Ace Of Base, Aqua, 2 Unlimited, Eiffel 65 oraz Mr. President! To miejsce, które ograniczone jest tylko dwoma słowami: dobra zabawa!

RMF Dubstep - Stacja, w której usłyszysz najświeższe wielkomiejskie brzmienia! Wejdź w świat klubów rodem z południowego Londynu! Daj się zawładnąć mocnym uderzeniom dubstepowym - wyłącznie nowym utworom i najlepszym remiksom znanych przebojów!

Ponadto stacja RMF Ziom została odświeżona, teraz zaczyna nadawanie z nową bazą muzyczną, nowymi atrakcjami antenowymi i nową nazwą. RMF Polski Hip-Hop to radio dla prawdziwych ziomali. Sute bity - tylko polski hip-hop: od hard-core'u po lajtowy flow. Składy z legalu i nielegalu. W stacji do usłyszenia także audycja "Bosski Rap Chillout". Prowadzącym program jest krakowski raper - Bosski Roman.

Dawid Siwek, FAN FM; PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz