Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF FM zaprasza na Cracovia Maraton
23 marca 2013, 08:36 , aktualizacja 26 kwietnia 2013, 17:56
28 kwietnia odbędzie się XII Cracovia Maraton pod radiowym patronatem Radia RMF FM. Dzień wcześniej natomiast odbędą się trzy biegi – Bieg Rodzinny, Bieg Par oraz o Puchar RMF FM. Udział we wszystkich imprezach jest bezpłatny, a na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.


Rywalizacja rozpocznie się o godz. 12.00 Biegiem Rodzinnym na dystansie 1 km, a o 12.30 wystartuje się Bieg Par (2 km).
Trasa obu biegów wyznaczona zostanie na terenie trawiastym Błoń Krakowskich. Co ciekawe, w każdej z rodzin i par zawodnicy będą związani ze sobą za pomocą 1 metrowych smyczy zakończonych opaską na nadgarstek.
Zwycięzcy otrzymają rowery górskie, a wszyscy uczestnicy upominki od Radia RMF FM. Zgłoszenia będą przyjmowane w Biurze Zawodów - w dniu imprezy od godz. 8.00.

Cykl trzech imprez zakończy Bieg o Puchar Radia RMF FM o godz. 13.00. Trasa biegu o długości 3550 m prowadzi deptakiem wokół Błoń Krakowskich. W biegu mogą startować zawodnicy urodzeni w roku 2005 i starsi. 27 kwietnia zapisać się będzie można w Biurze Zawodów.
Więcej informacji oraz regulaminy biegów przeczytacie na radiowych stronach poświęconych Cracovia Maratonie.

27 kwietnia będzie można spotkać dziennikarzy RMF FM, którzy poprowadzą z krakowskich Błoń program "Wolno Wstać" już od 6.00.

Główny bieg Cracovia Maraton odbędzie się w niedzielę, 28 kwietnia 2013 roku.
Trasa biegu liczy ponad 42 km. Start zawodników nastąpi z Alei 3 Maja na Krakowskich Błoniach o godz. 9.30. Meta maratonu usytuowana będzie na parkingu przed stadionem miejskim im. Henryka Reymana od strony al. 3 Maja.

Pełny regulamin oraz internetowy formularz zapisów znajdziecie na stronach internetowych Cracovia Maraton.


Krzysztof Leszczyński, FAN FM, cracoviamaraton.pl


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz