Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Wielkanoc w RMFon
28 marca 2013, 22:21
Z okazji Świąt RMFon przygotował kilka muzycznych niespodzianek. Świąteczny nastrój zbuduje jedna ze stacji RMFon - RMF Nostalgia. W piątek i sobotę będzie można posłuchać tu nastrojowej muzyki, wprowadzającej w klimat Wielkiej Nocy.


30.03. – Wielka Sobota. Zapraszamy wszystkich Internautów do stacji RMF Muzyka Filmowa. Tam,już po godzinie 16:00 będzie można posłuchać ścieżek dźwiękowych do filmów biblijnych. Wśród tytułów, które znajdą się w playliście, będą między innymi „Pasja”, „Jezus z Nazaretu” czy „Książę Egiptu”.

31.03. – Wielkanoc. Trzy rockowo-symfoniczne koncerty. W stacji RMF Lady Pank, już o 20:00, usłyszymy koncert „Lady Pank Symfonicznie” – utwory zostały zarejestrowane podczas koncertów zespołu w katowickim Spodku i warszawskiej Sali Kongresowej w 2012 roku.
O 21:00 w stacji RMF Styl Internauci będą mieli okazję posłuchać koncertu Stinga z The Royal Philharmonic Concert Orchestra pod dyrekcją Stevena Mercurio, który odbył się 21 września 2010 roku: w repertuarze znalazły się największe przeboje Stinga, a także The Police.
Natomiast od 22:00 w stacji RMF Rock usłyszeć będzie można symfonicznego koncertu grupy Metallica z 1999 roku, który został zebrany na dwóch krążkach, zatytułowanych „S&M”.

Również 31.03., po godzinie 16:00, w stacji RMF Muzyka Filmowa – podobnie jak dzień wcześniej – Internauci będą mogli posłuchać ścieżek dźwiękowych z filmów, tym razem okołoreligijnych. Wśród tytułów obrazów, których soundtracki trafiły do playlisty, znalazły się między innymi filmy „Karol, człowiek który został papieżem”, „Misja” czy „Świadectwo”.

01.04. – Poniedziałek Wielkanocny. Tego dnia w RMFon.pl znajdzie się zestawienie piosenek, które stały się hymnami wielu pokoleń – już po 15:00 w RMF FM opowie o tym Darek Maciborek.
W stacjach RMF Styl, RMF Rock oraz RMF Lady Pank już od 20:00 powtórki koncertów z dnia poprzedniego.

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz