Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF FM wybiera Najpiękniejszą Polską Książkę dla Dzieci
2 kwietnia 2013, 14:07
2 kwietnia obchodzony jest międzynarodowy dzień książki dla dzieci. Z tej okazji na antenie RMF rusza Wielki Ogólnopolski Plebiscyt na Najpiękniejszą Polską Książkę dla Dzieci.

"Przygody Koziołka Matołka", "Król Maciuś Pierwszy", a może opowieści o "Roztrzepanej Sprzątaczce" lub "Panu Kuleczce". Która polska książka dla dzieci zasługuje na miano najpiękniejszej? W Międzynarodowym Dniu Książki RMF FM ogłasza plebiscyt i czeka na propozycje. Do 5 kwietnia można zgłaszać propozycje na stronie www.rmf24.pl. Autorzy najbardziej oryginalnych wpisów otrzymają specjalne nagrody - płyty ze słuchowiskiem nagranym według książki wybranej w głosowaniu.

15 najczęściej powtarzających się tytułów trafi do Wielkiego Finału, który rozpocznie się 6 kwietnia. Zwycięzcę wyłonią słuchacze i internauci w specjalnym głosowaniu, a następnie dziennikarze RMF FM ze znanymi postaciami ze świata sportu, kultury i show-biznesu nagrają słuchowisko według wybranej książki.

1 czerwca, w Dzień Dziecka, RMF FM rozda 1500 płyt ze słuchowiskiem dołączonych do najpiękniejszej polski książki dla najmłodszych.

Redakcja FAN FM, FAN FM; PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz