Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF FM i Interia.pl przeprowadzą referendum w sprawie OFE
18 kwietnia 2013, 09:14 , aktualizacja 09:16
„Czy jesteś za konstytucyjnym zabezpieczeniem oszczędności Polaków w Otwartych Funduszach Emerytalnych?” – na to pytanie mogą odpowiedzieć internauci w e-referendum, które organizują RMF FM i portal Interia.pl


Polski rząd pracuje obecnie nad reformą systemu emerytalnego. Najpoważniejsze zmiany, które zostaną przygotowane, dotyczyć będą funkcjonowania Otwartych Funduszy Emerytalnych – ich funkcjonowania oraz sposobu wypłacania funduszy przyszłym emerytom.

Aby ułatwić zrozumienie opracowywanych zmian, RMF FM przygotowało specjalny raport – „Wszystko o emeryturach z OFE”. W tym miejscu, w serwisie rmf24.pl internauci mogą znaleźć odpowiedzi na wszystkie swoje pytania oraz dodatkowe informacje, a także opinie dotyczące obecnego i proponowanego przyszłego systemu emerytalnego.

W tym samym czasie RMF FM i Interia.pl prowadzą internetowe referendum dotyczące zmian dotykających OFE. Na specjalnej stronie internetowej każdy internauta może zagłosować, odpowiadając TAK lub NIE na pytanie „Czy jesteś za konstytucyjnym zabezpieczeniem oszczędności Polaków w Otwartych Funduszach Emerytalnych?”. Głosy oddane w referendum zostaną przekazane parlamentarzystom z okręgu wyborczego każdego głosującego.

Dawid Siwek, FAN FM; RMF24.pl


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz