Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Majówka 2013 z RMF FM
30 kwietnia 2013, 19:24 , aktualizacja 19:48
W tym roku RMF FM w czasie majówki m.in. zabierze nas na ryby z Marylą Rodowicz oraz zaprosi na grilla w Ogólnopolskim Dniu Grilla. Oto szczegóły Majówki 2013 z Radiem RMF FM.
1 maja

Tomasz Olbratowski podejmie w porannym programie RMF FM nietypową dla siebie pracę - mistrza kierownicy i eksperta w dziedzinie bezpiecznej jazdy.

Moja pierwsza praca, program Daniela Dyka, w którym znani opowiedzą jak zaczynały swoją przygodę z życiem zawodowym. Jaką pierwszą pracą mogą pochwalić się polskie gwiazdy? Gośćmi programu będą m.in.: Katarzyna Zielińska, Dorota Gardias, Marek Kondrat, Maciej Rock i Robert Gawliński.

Po godzinie 15:00 Darek Maciborek zaprezentuje pierwsze cząstkowe wyniki plebiscytu. W trakcie trwania programu, rezultat głosowania będzie można śledzić na oficjalnym fanpage RMFon.pl i RMF FM.
Wielki finał plebiscytu odbędzie się w niedzielę, 5 maja na antenie RMF FM, w programie "Dobrze zagrane Marcina Jędrycha.

Wieczorem Krzysztof Urbaniak poszuka faktów i miejsca, które stoją za sukcesem wielu znanych melodii w programie "Tam, gdzie rodziła się muzyka"

2 maja

Poranny program RMF FM "Wstawaj, szkoda dnia" zaprasza na "Wiosnenną Infolinię Porządkową".

W RMF FM w obchodzony od 9 lat Dzień Flagi RP biało-czerwona połączy najdalsze zakątki świata i Polaków w nich przebywających, a także przypomni chwile chwytające za serce. Wystarczy włączyć radio i udać się w podróż pod biało-czerwoną banderą. Od 10.00 zaprasza Krzysztof Urbaniak.

Od 15.00 Daniel Dyk zaprasza na aktywną majówkę z mistrzami i pasjonatami sportu. Gośćmi będą m.in. Maciej Kurzajewski, Jerzy Dudek, Maja Włoszczowska, Mariusz Czerkawski.

Po 20.00 Tomasz Brhel poleca "Flagowe piosenki".

3 maja

W porannym programie zaprzyjaźnieni dziennikarze zza bliskiej granicy opowiedzą jak postrzegają nas, Polaków, w krajach ościennych.

Od 10.00 Sławomir Kowalewski zaprasza słuchaczy na ryby. Będzie to spotkanie na pomoście z pierwszą wędkarką naszego kraju, a zarazem pierwszą damą polskiej muzyki rozrywkowej - Marylą Rodowicz.

Po 15.00 Kamil Baleja zaprasza na "Słoneczne przeboje", które w razie niepogody na majówce, rozchmurzą nasze nastroje.

Wieczorem natomiast Marcin Jędrych zaprasza na program, w którym zagra "Słynne covery".

4 maja RMF FM ogłasza ogólnopolskim dniem grilla i zaprasza słuchaczy do Krakowa, na łąkę pod Kopcem Kościuszki na wspólne grillowanie.
Apetyczne przekąski prosto z grilla, pyszne towarzystwo i zabawa że palce lizać!

Wielkie grillowanie z RMF FM rozpocznie się o 10.00. Zaprasza Kamil Baleja.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, rmf.fm


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz