Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Długi weekend z RMF FM
28 maja 2013, 08:59 , aktualizacja 09:05
W czwartkowe przedpołudnie, od 10 do 15 na antenie RMF FM zadebiutuje Mateusz Morawiec, który wystawił swój czas na Allegro, żeby zebrać środki na leczenie chorej koleżanki. Aukcję wygrało RMF FM a program Mateusza jest z jego strony spłatą zobowiązania.


Mateusz, razem z gospodarzem pasma, Danielem Dykiem, opowie słuchaczom o swojej rodzinnej Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, odkrywając miejsce nieraz do tej pory niesłusznie nieznane.

Popołudnie w dzień Bożego Ciała to czas "Poplisty do samochodu" – w tym specjalnym wydaniu programu Darek Maciborek od 15.00 zaprezentuje piosenki najczęściej wybierane przez słuchaczy podczas jazdy samochodem.

Muzyka towarzyszyć będzie słuchaczom RMF FM także w piątek 31 maja: "Koncertowy Piątek" poprowadzą Krzysztof Urbaniak (od 10 do 15) i Darek Maciborek (od 15 do 18).
Opowiedzą między innymi o najciekawszych wydarzeniach muzycznych czekających nas tego lata, porozmawiają z artystami, zdradza zakulisowe historie z ich występów oraz umożliwią słuchaczom wygranie biletów na koncerty takich gwiazd, jak Bon Jovi, Depeche Mode, Sting, Perfect, Rolling Stonesów (w Londynie), czy Katie Melua.

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz