Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   LFO2013: Katie Melua w niedzielę w Warszawie
11 czerwca 2013, 15:12 , aktualizacja 15:18
Już w najbliższą niedzielę w warszawskiej Sali Kongresowej wystąpi Katie Melua. Artystka zagra charytatywny koncert w ramach kampanii „Rak. To się leczy!”. Będzie to jednocześnie prestart Life Festival Oświęcim 2013.W niedzielę 16 czerwca Katie Melua zagra charytatywny koncert w Sali Kongresowej w Warszawie. Cały dochód z biletów przekazany zostanie na rzecz kampanii „Rak. To się leczy!”, która pomaga pacjentom szpitali onkologicznych walczących z nowotworami oraz dba o edukację społeczną, zwłaszcza w walce ze stereotypami związanymi z rakiem.

Katie Melua rozpocznie także cykl wydarzeń związanych z tegoroczną edycją Life Festival Oświęcim – warszawski koncert wokalistki będzie prestartem festiwalu, który na dobre rozpocznie się w ostatnim tygodniu czerwca. Bezpośrednio przed artystką na scenie Sali Kongresowej wystąpią Klara Jędrzejewska oraz Kasia Kowalska, która zaprezentuje swoje największe przeboje w wersji akustycznej.

Organizatorem kampanii „Rak. To się leczy!” jest Polska Koalicja Organizacji Pacjentów Onkologicznych. Szczegóły dotyczące Life Festival Oświęcim 2013 już wkrótce w FAN FM.

Dawid Siwek, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz