Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Lato 2013 z RMF FM
29 czerwca 2013, 08:23
Tegoroczne lato RMF FM to przede wszystkim wielki konkurs "Ja Cię kręcę" i specjalna edycja "Przeboju Lata".


"Przebój Lata RMF FM", jeden z ulubionych konkursów antenowych, w których słuchacze głosują na letni hit będzie miał w tym roku zaskakujący finał, zakończy go specjalna impreza na Costa Brava z udziałem stu słuchaczy RMF FM.
Przez całe wakacje słuchacze będą mieli okazję wygrać zaproszenia na to najważniejsze wydarzenie muzyczne lata.

W konkursie "Ja Cię kręcę" słuchacze przysyłają swoje filmy, w których śpiewają piosenki artystów znanych z anteny RMF FM. Zwycięzca, wybrany przez słuchaczy i internautów w połowie sierpnia, otrzyma nagrodę specjalną.
Konkursowi towarzyszy seria eventów z udziałem gwiazd muzyki. W trasę ruszy konwój żółto-niebieskich samochodów, w tym specjalne auto wyposażone w kamery.
Do tego auta słuchaczy zapraszać będą w różnych częściach Polski (m.in. wybrzeże, Warszawa, Dolny Śląsk, Małopolska czy Mazury) artyści występujący na antenie RMF FM.
W pierwszą podróż (środa, 3 lipca) konwój ze słuchaczami ruszy 1 lipca, a poprowadzi go zespół Pectus. W następnych konwojach pojawią się między innymi Enej, Ania Wyszkoni, Bracia i wielu innych.

"Szczęśliwa 13 RMF FM", sztandarowy konkurs Stacji, zmienia się w lecie w "Słoneczną 13 RMF FM" z równie atrakcyjnymi nagrodami pieniężnymi.
W letniej odsłonie, dzięki wprowadzeniu dodatkowych rund, słuchacze zyskują możliwość szybkiego wygrania pieniędzy na wakacje.

Do porannej ekipy programu Wstawaj Szkoda Lata dołącza w tym roku nieprzewidywalny DJ OK z Radia Chałupy. Jego prawdziwą tożsamość RMF FM ujawni w dzień debiutu, 1 lipca.

Tomasz Olbratowskie występować będzie w roli reportera, podążającego z właściwym sobie dystansem i humorem wakacyjnymi szlakami Polaków.
Wieczorem posłuchamy powieści Stephena Kinga "Joyland". Najnowsze dzieło Kinga czytać będzie, od poniedziałku do piątku po godzinie 22, Jacek Braciak.

Letnie pasma programowe RMF FM to:
5.30 - 9.30 "Wstawaj, szkoda Lata"
9.30 - 13.30/ 13.30 - 17.30 "Lato wszędzie"
17.30 - 21.30 "POPlista"
21.30 - 1.30 "Czas Letni"


Fakty RMF FM przez siedem tygodni lata poszukiwać będą "Najpiękniejszej pamiątki z wakacji" w kategorii polskiej i zagranicznej.
Co tydzień ogłaszane będą - i nagradzane - wybory słuchaczy spośród nadsyłanych na stronę www.rmf24.pl zdjęć pamiątek. 25 sierpnia odbędzie się wielki finał, a trzy dni później dziennikarze Faktów ogłoszą nazwiska zwycięzców w obu kategoriach.
Reporterzy Faktów RMF FM przygotowali także specjalny Turystyczny Niezbędnik, kompendium wiedzy dla wakacyjnych podróżnych, obejmujący porady dotyczące zdrowia, szczepień, pakowania czy przepisów. Niezbędnik dostępny będzie także na stronie www.rmf24.pl.
Z podróżami zagranicznymi związane będą także dwa urlopowe poradniki: "Plaża na wysokich obcasach" (autorzy multimedialnie, na antenie i na www.rmf24.pl doradzą i pokażą, po czym poznać skąd pochodzi turysta) oraz "Jak nie urazić tubylca?", w którym dziennikarze i korespondenci Faktów RMF FM podpowiedzą, czego w danym kraju robić nie wolno lub nie wypada.

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF

Przeczytaj również:
  • RMF FM na wakacje 2012 (29 czerwca 2012)
  • Zmiana turnusów na antenie RMF FM (11 lipca 2011)
  • Wakacyjne nowości na antenie RMF FM (21 czerwca 2011)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz