Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Jesienna ramówka Radia RMF FM-aktualizacja
29 sierpnia 2013, 14:03 , aktualizacja 1 września 2013, 13:12
Od września poranny program RMF FM poprowadzi nowy duet prowadzących. Tej jesieni także "Przepis na weekend" wyruszy w Polskę, a POPlista świętować będzie 3000 notowanie.

Jesienią w RMF FM pojawia się nowy duet prowadzących "Wstawaj, szkoda dnia" (od poniedziałku do piątku od 5:30 do 9:00) - Robert Karpowicz - przez ostatnie osiem lat jeden z najpopularniejszych dziennikarzy RMF MAXXX - i Przemysław Skowron.
W programie na słuchaczy czekają nowe propozycje i hitowe felietony Tomasza Olbratowskiego.

Robert Karpowicz zastępuje tym samym Witolda Lazara, który odszedł z RMF FM, a przez ostatnie lata, współtworzył poranny program Stacji.
Posłuchajcie jego ostatniego wejścia:


"Byle do piątku" (9:00-13:30) tej jesieni poprowadzą: Kamil Baleja, znany słuchaczom z popularnych programów weekendowych oraz tradycyjnie Daniel Dyk (13:30-18:00).
Kązdego dnia prowadzący będą ze słuchaczami w pracy, w domu, w samochodzie, sklepie, autobusie - z dużą dawką humoru, pozytywnej energii i optymizmu, od którego uśmiechnie się nawet szef.

Wieczór to miejsce na programy muzyczne: POPlistę Darka Maciborka (18:00-21:00), który tej jesieni zaprasza słuchaczy na wyjątkową, trzytysięczną edycję POPlisty oraz "Dobry Wieczór" (21:00-1:00), prowadzony na zmianę przez Tomasza Brhela, Sławka Kowalewskiego, Marcina Jędrycha i Krzysztofa Urbaniaka. Od 1.00 "Dobra nocka".

Weekendowe "Wolno wstać"w RMF FM (od 6:00 do 10:00) prowadzić będzie Sławek Kowalewski. Na antenę powracają także jego popularne programy "Pogotowie Rodzicielskie" i "Radiowy Plac Zabaw" współprowadzone przez Barbarę Zielińską.

"Przepis na Weekend" (10:00 do 15:00), prowadzony przez Krzysztofa Urbaniaka, opuszcza studio i przenosi się w najciekawsze miejsca w Polsce.

Popołudnia to czas na pasmo muzyczne "Dobrze zagrane" – programy prowadzone przez Marcina Jędrycha i Tomasz Brhela. (od 15 do 19 i od 19 do północy).
W każdą sobotę i niedzielę Marcin Jędrych zaprosi słuchaczy do interaktywnego programu - dzięki szybkiemu kontaktowi przez SMSy i antenowy telefon, do wspólnej zabawy szukając znajomych dźwięków w piosenkach.
Będzie również możliwość przekazać coś na antenie kierowcom - może pozdrowienia, może zachwyt nad przystojnym pasażerem, a może zaciekawienie niezwykłym pojazdem. Wystarczy wysyłać opis samochodu, kierowcy, który został zauważony podczas jazdy
Słuchacze będą mieli także możliwość wybrania piosenki, która zostanie przez nich zapowiedziana i wyemitowana na antenie.

Tomasz Brhel zaprasza natomiast do zabawy muzyką. Będzie eksperyment pod szyldem "Muzyczna Krzyżówka", największe hity rozkładane będą na czynniki pierwsze w konkursie "Wieloślad", a w "Dźwiękach Tej Samej Piosenki", słuchacze przekonają się, że zwyczaj pożyczania pojedynczych nutek i całych utworów jest wśród artystów bardziej rozpowszechniony, niż by się mogło wydawać.

PIOTR ŻYŁA W RMF FM
Od 2 września na antenie RMF FM pojawiać się będzie Piotr Żyła , skoczek narciarski, reprezentant Polski oraz zawodnik klubu KS Wisła Ustronianka, rekordzista Polski w długości lotu narciarskiego.

Piotr Żyła promuje popularną zabawę dla słuchaczy RMF FM, która w tym sezonie nazywa się Żyła ZŁOTA.

Zabawa rozgrywana będzie na antenie Stacji codziennie od poniedziałku do soboty. Codziennie można będzie w niej wygrać setki tysięcy złotych.

Piotr Żyła wystąpi w spotach promocyjnych Żyły Złota na antenie RMF FM i na stronie www.rmf.fm

Redakcja FAN FM, PR RMF; FAN FM
Dźwięk: RMF FM

Przeczytaj również:
  • Jesień w RMF FM od 3 września (2 września 2012)
  • Programowe propozycje RMF FM na jesień 2011 (1 września 2011)
  • RMF FM startuje z jesienną RaMóFką (31 sierpnia 2010)
  • RMF FM ujawnia jesienną ramówkę (28 sierpnia 2009)
  • RMF FM jesienią bliżej słuchaczy (1 września 2008)
  • Jesień 2007 w RMF FM (31 sierpnia 2007)
  • Kolorowa Jesień w RMF FM (31 sierpnia 2006)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz