Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Krzysztof Ziemiec i cztery nowości w Faktach RMF FM
2 września 2013, 13:35 , aktualizacja 17:09
Oprócz nowości w ramówce, RMF FM tej jesieni wprowadza nowości w Faktach. W nich między innymi interwencje w sprawach proszących o pomoc słuchaczy, wyjazdowe Fakty oraz porcja dodatkowych informacji ekonomicznych. W każdy sobotni poranek na antenie ze swoimi gośćmi rozmawiał będzie Krzysztof Ziemiec.

W jesiennej ramówce RMF FM pojawia się od 7 września nowy, autorski program Krzysztofa Ziemca zatytułowany "Gość Krzysztofa Ziemca w RMF FM", nadawany w sobotę o godzinie 8:30. Rozmowa Krzysztofa Ziemca nie będzie dotyczyła politycznych spraw bieżących sensu stricto, obejmując szerszy kontekst i poruszając najbardziej interesujące w ocenie prowadzącego aktualne tematy.

Krzysztof Ziemiec, dziennikarz radiowy i telewizyjny, postrzegany jest jako jeden z najbardziej wiarygodnych i obiektywnych dziennikarzy. Dwukrotnie nagrodzony „Telekamerą Tele Tygodnia” (2011 i 2012), obecnie związany jest z TVP1 i „Wiadomościami”, wcześniej m.in. z „Panoramą” w TVP2, TV Puls i TVN24. Twórca programów publicystycznych m.in. „Niepokonani” (który otrzymał Grand Prix w konkursie „Oczy szeroko otwarte”) czy „Mam inne zdanie”.
Ponadto Fakty RMF FM wprowadzają do ramówki trzy inne, nowe programy:

"Interwencja RMF FM" – dziennikarze pomagają rozwiązywać trudne tematy zgłaszane przez słuchaczy w ciągu tygodnia na Gorącą Linię 600 700 800 oraz na adres fakty@rmf.fm. W piątkowych Faktach, od 9 do 15, redakcja przedstawia omówienie wybranego problemu i sposób, w jaki pomogła go rozwiązać.

"Fakty z Twojego Miasta" – to także ukłon w stronę słuchaczy. Sobotnie Fakty, od 10 do 15, w znacznej części realizowane będą satelitarnie z miast wskazanych przez słuchaczy, co pozwoli nie tylko przedstawić walory tych miejsc, ale i poznać problemy, z którymi walczą ich mieszkańcy. Kandydatury miast i miasteczek zgłaszane będą przez słuchaczy. Ekipa Faktów RMF FM pojedzie w miejsce wybrane, spośród zgłoszonych lokalizacji, w glosowaniu na www.rmf24.pl .

"Klub Ekonomiczny", nadawany od poniedziałku do piątku o 15.30, to codzienny program poświęcony w całości zagadnieniom ekonomicznym, skierowany do odbiory znającego się na ekonomii. Krzysztof Berenda (Fakty Ekonomiczne) zajmie się w Klubie zarówno aktualnymi wydarzeniami wpływającymi na gospodarkę, jak i bardziej uniwersalnymi zagadnieniami z tej dziedziny.

Redakcja FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz