Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Jesień z RMF Classic
3 września 2013, 07:36
Wśród jesiennych propozycji znalazł się 4-godzinny program poświęcony atrakcjom Festiwalu Muzyki Filmowej. Jeden z koncertów Festiwalu będzie dedykowany jubileuszowi radia.


Program pod nazwą "Festiwal Muzyki Filmowej od A do Z" do usłyszenia od poniedziałku do piątku od 10.00 do 14.00, zaprasza Ewelina Pacyna.

Poza tym od września RMF Classic wzbogaciło pakiet programów poświęconych ekonomii o "Pasaż Ekonomiczny", który będzie nadawany codziennie od poniedziałku do piątku o 7:45, w porannym programie "Śniadanie Mistrzów".

W nowej odsłonie na antenę wracają także codzienne popołudniowe magazyny poświęcone literaturze, designowi, modzie i filmowi, a nadawane w godzinach 14.00-18.00:
- w poniedziałki "Między słowami - magazyn o książkach" prowadzi Ewa Stanek,
- we wtorki "Classic Design - magazyn o sztuce użytkowej" prowadzi Dariusz Stańczuk,
- w środy "Życie z klasą" prowadzi Alicja Myśliwiec,
- w czwartki "Wydział kultury RMF Classic" prowadzi Jadwiga Polus,
- w piątki "Moje kino - spotkania X Muzy prowadzi Magda Miśka-Jackowska".

Nowością weekendu będzie, znany z poprzedniego sezonu z poniedziałkowych wieczorów, program o fotografii "Jak to ująć?", na który zaprasza Ewelina Pacyna w soboty o godzinie 13:00.
W programie m.in. fotorelacje ze świata nadsyła Bogdan Frymorgen, dziennikarz RMF FM i fotograf.

Stacja zmieniła także liner na "RMF Classic. Najpiękniejsza Muzyka Filmowa".
W ten sposób Radio chce mocniej podkreślić rolę tego coraz bardziej popularnego wśród słuchaczy gatunku i jedynej w Polsce "Listy Przebojów Muzyki Filmowej" w RMF Classic nadawanej w sobotay od godziny 15:00, a na jej kolejne notowania zaprasza Magda Miśka-Jackowska.

Twórca muzyki do kultowego filmu "Matrix" - Don Davis, ulubiony kompozytor Almodovara - Alberto Iglesias i Craig Armstrong, kompozytor muzyki m.in do filmu "Wielki Gatsby" - to tylko niektóre gwiazdy, które pojawią się we wrześniu na antenie RMF Classic.

Stacja razem z Krakowskim Biurem Festiwalowym jest współorganizatorem 6. Festiwalu Muzyki Filmowej, który potrwa od 26 do 29 września 2013 roku.

Więcej o koncertach odbywających się w ramach 6.FMF.

Więcej o imprezach towarzyszących 6.FMF.

Wkrótce na stronach FAN FM także konkurs specjalny, w którym do zdobycia m.in. okolicznościowe smycze z okazji 10-lecia RMF Classic. Zapraszamy do śledzenia naszych stron.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, PR FM

Przeczytaj również:
  • Jesienne propozycje RMF Classic (1 września 2011)
  • Nie żałuj lata, czyli nowa RaMóFka RMF Classic (30 sierpnia 2010)
  • Jesień 2009 w RMF Classic (27 sierpnia 2009)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz