Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Nowy layout RMF24.pl
3 września 2013, 23:55 , aktualizacja 23:56
Rmf24.pl wprowadza od września nowy layout, dzięki któremu strona stała się jeszcze bardziej wyrazista, czytelna i nowoczesna. Obecnie znajduje się na niej dużo więcej zdjęć, a bardziej widoczne tytuły i przejrzyste menu główne, ułatwiają nawigację.

„Stawiamy na fakty, przedstawiamy je nie tylko szybko i rzetelnie, ale także w nowej formie graficznej. Pokazujemy nasz związek z Faktami RMF FM” – mówi szefowa rmf24.pl, Monika Kamińska. Tuż obok najważniejszych informacji dnia umieszczono player z możliwością odsłuchania najnowszego antenowego wydania serwisu informacyjnego. Na stronie można także odsłuchać inne programy informacyjne RMF FM.

Na odświeżonej stronie rmf24.pl znajdzie się także więcej opinii i komentarzy, nie tylko dziennikarzy Stacji. Swoje felietony i blogi będą publikować znani politycy, publicyści i młodzi naukowcy. Ich nazwiska zostaną przedstawione już wkrótce.

W zakładce Gorąca Linia RMF FM pojawia się nowa, ważna, podstrona - INTERWENCJA RMF FM. Prośby o pomoc słuchacze i internauci mogą przesyłać za pomocą formularza www. Co piątek, na stronie RMF24 i w Faktach RMF FM, od 9 do 15, dziennikarze omówią wybrany problem i sposób, w jaki pomogli go rozwiązać.

Na kolejnej nowej podstronie (zakładka Tylko w RMF24) znajdą się polecane przez internautów miejsca i lokalne inicjatywy. Dzięki specjalnej formatce będzie można zgłaszać – i wybierać w głosowaniu online - miejscowości, które powinni odwiedzić dziennikarze RMF FM w sobotnich Faktach z Twojego Miasta.

Redakcja FAN FM, FAN FM

Przeczytaj również:
  • Nowa odsłona RMF24.pl (5 września 2011)
  • Transmisje wideo na www.rmf24.pl i www.interia.pl (16 kwietnia 2010)
  • Startuje platforma informacyjna RMF24.pl (24 stycznia 2010)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz