Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny w RMF FM
31 października 2013, 08:21 , aktualizacja 08:26
Cztery specjalne programy przygotowali dziennikarze Radia RMF FM. Usłyszymy je 1 i 2 listopada między 10.00 a 20.00.


1 listopada od 10.00 do 15.00 Kamil Baleja zaprasza na program "Święci bez tajemnic", w którym dowiemy się jak się zostaje Świętym? Czy Święci naprawdę byli tacy święci? Czy mieli poczucie humoru?
Kamil Baleja razem z Szymonem Hołownią - dziennikarzem TVN i twórcą portalu Stacja7.pl odkryje nieznane, nietypowe i zaskakujące prawdy o Świętych.

1 listopada od 15.00 do 20.00 Daniel Dyk zaprasza na program "Przerwana lekcja muzyki", w którym także inni prowadzący programy w Radiu RMF m.in. Sławek Kowalewski, Kamil Baleja, Przemek Skowron, Tomasz Brhel, Marcin Jędrych, Darek Maciborek, czy Krzysztof Urbaniak opowiedzą o swoich mistrzach, nieobecnych już profesorach muzyki.

2 listopada od 10.00 do 15.00 Daniel Dyk zaprasza na program "Na krańcu dwóch światów", w którym, jego gość, Martyna Wojciechowska opowie w RMF FM o dziwnych związkach świata umarłych ze światem żywych.

2 listopada od 15.00 do 20.00 na niezwykły koncert, czyli "Bal Wszystkich Świętych" zaprasza Kamil Baleja.
Ten program to magiczne spotkanie z akustycznymi dźwiękami, pięknymi historiami i nieprawdopodobnymi emocjami.
Wielkie gwiazdy polskiej muzyki wykonają akustycznie przeboje tych, którzy odeszli za wcześnie, zostawiając po sobie nieprzeciętne dźwiękowe pamiątki.
Usłyszmy m.in. Blue Cafe z piosenką Michaela Jacksona "You Are Not Alone", Bracia zaśpiewają "Sen o Warszawie" Czesława Niemena, Zespół De Mono wykona piosenkę Marka Grechuty "Dni, których nie znamy", a Ewa Farna zaprezentuje swoją wersję "Back To Black" Amy Winehouse.

Jak co roku Radio RMF FM pomoże wszystkim w drodze na cmentarze. Dziennikarze RMF FM będą informowali na bieżąco o sytuacji na drogach. Specjalne program "traffici" w ramach akcji "Bezpieczny powrót z RMF FM i Barum" ruszają już w czwartek, 29 października a zakończą się w niedzielę, 3 listopada.
Więcej o akcji na FAN FM.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, rmf.fm

Przeczytaj również:
  • Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny w RMF FM (30 października 2012)
  • 1 listopada w RMF FM (31 października 2010)
  • RMF na dzień Wszystkich Świętych (31 października 2007)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz