Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Michael Buble specjalnym gościem świątecznych programów RMF Classic
4 grudnia 2013, 16:50 , aktualizacja 5 grudnia 2013, 08:23
Od 6 grudnia przez trzy tygodnie przed Bożym Narodzeniem RMF Classic będzie grać wyłącznie świąteczne przeboje 24 godziny na dobę. To kontynuacja pierwszego w Polsce projektu radiowego, który w ubiegłym roku cieszył się ogromnym zainteresowaniem słuchaczy.

W ramach akcji Najpiękniejsza Muzyka na Święta na antenie RMF Classic pojawi się gość specjalny – Michael Buble.
W specjalnych programach RMF Classic przypomni nie tylko piosenki z jego hitowego albumu "Christmas", ale również inne przeboje.
Michel Buble opowie słuchaczom RMF Classic o swoich rodzinnych świętach, marzeniach i planach oraz zaprezentuje swoje ulubione świąteczne przeboje w wykonaniu innych artystów.
Emisja programu w każdą niedzielę aż do świąt o godzinie 17.00 na antenie RMF Classic.

W tegorocznej świątecznej playliście RMF Classic przygotowało bardzo bogaty wybór najpiękniejszych, najbardziej świątecznych piosenek oraz tematów instrumentalnych z filmów i seriali o Świętach, ale przede wszystkim to jedyna stacja radiowa, w której można posłuchać znanych tematów świątecznych w niespotykanych aranżacjach i zaskakujących wykonaniach.

W specjalnym świątecznym repertuarze znajdą się między innymi: "White Christmas", "Jingle Bells", "Santa Claus Is Coming To Town", "Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow" w gwiazdorskich wykonaniach Franka Sinatry, Louisa Armstronga, Elvisa Presleya oraz w nowszych aranżacjach Michaela Buble, Diany Krall, Roda Stewarta czy Katie Melua.

Nie zabraknie także polskich przebojów takich jak: "Z kopyta kulig rwie" – Skaldów, "Dzień jeden w roku" - Czerwonych Gitar, czy "Pod niebem pełnym cudów" zespołu Raz Dwa Trzy.

Kilka dni przed Wigilią pojawią się również najpiękniejsze kolędy w interpretacji najlepszych polskich wokalistów.

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz