Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Przywitaj Nowy Rok z RMF FM
29 grudnia 2013, 12:03 , aktualizacja 12:13
Już o 18.00 Daniel Dyk rozpocznie sylwestrową rozgrzewkę muzyczną przed właściwą częścią "Sylwestra z RMF FM". W tym roku program, który rozpocznie się o 20.00 poprowadzi Marcin Jędrych.

W czasie programu prowadzący nie raz będzie łączył się z Wrocławiem, gdzie odbędzie największa plenerowa zabawa sylwestrowa w rytmie disco. Jednym ze współprowadzących ma być Kamil Baleja.

"Disco Sylwester z Dwójką" na żywo z Wrocławia także w TVP 2 we wtorek 31 grudnia od godz. 20.05.
W złote czasy polskiej i światowej klasyki disco w sylwestrową noc przeniesiemy się wraz z największymi ikonami polskiej sceny muzycznej: Edytą Górniak, Justyną Steczkowską, zespołem Kombii, Markiem Piekarczykiem, legendarnym Kapitanem Nemo oraz Korą.
W stolicy Dolnego Śląska wystąpi również były wokalista kultowego Oddziału Zamkniętego, Krzysztof Jaryczewski, a także niezapomniany Shakin' Dudi.
Dla wrocławskiej publiczności oraz widzów Dwójki zaśpiewają również takie legendy rodzimej branży muzycznej, jak Izabela Trojanowska, Zbigniew Wodecki, Wojciech Gąssowski czy grupa VOX. Niezapomniane przeboje lat 70. i 80. usłyszymy też w wykonaniu Marii Sadowskiej, Kamila Bednarka i Rafała Brzozowskiego. Nie zabraknie również laureatki Paszportu Polityki i Fryderyka, Misi Furtak. Podczas tego tętniącego gorącymi rytmami wieczoru zobaczymy też uczestników programu "The Voice of Poland".
To będzie niezapomniana noc z RMF FM oraz TVP 2.

Gdy ucichną już sylwestrowe szaleństwa słuchaczy przywita i poprosi by "Wolno wstać w Nowy Rok" już od 7.00 Tomasz Brhel.
Następnie "Przepis na Nowy Rok" zaprezentują od 10.00 Krzysztof Urbaniak, a od 14.00 Sławek Kowalewski.
Marcin Jędrych zaprezentuje wybór słuchaczy RMF FM na "Przebój roku". Muzyczne podsumowanie 2013 roku rozpocznie się tradycyjnie o godzinie 18.00.
Pierwszą noc Nowego Roku rozpocznie o 22.00 Daniel Dyk.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, rmf.fm


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz