Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Bieg o Puchar Radia RMF FM
30 marca 2014, 10:23 , aktualizacja 10:24
Weekend 16-18 maja będzie prawdziwym świętem sportu. W sobotę (17 maja) odbędą się trzy biegi pod patronatem Radia RMF FM. Będą to: Bieg o Puchar Radia RMF FM, Bieg Par, Bieg Rodzinny.


Wszytko to w ramach przygotowań i rozgrzewki przed 13. Cracovia Maraton.

Cały biegowy weekend w Krakowie rozpocznie nocny bieg na 10 km (piątek - 16 maja).
Start i meta zlokalizowane będą na deptaku przy al. 3 Maja w okolicy kamienia papieskiego. Na pokonanie trasy o długości 10 km zawodnicy mają 1,5 godziny. Wskazane jest zabranie ze sobą elementów świetlnych, np. czołówek.

17 maja to biegi pod patronatem Radia RMF FM:

- Bieg Par: długość trasy to 2000 metrów. Dla wszystkich par, które wezmą udział w biegu, przewidziane są upominki od radia RMF FM. Dla najlepszej pary: dwa rowery górskie. Zgłoszenia przyjmowane będą w Biurze Zawodów na krakowskich Błoniach. Tam też zlokalizowana będzie linia startu/mety.

- Bieg Rodzinny: długość trasy to 1000 metrów. Dla każdej rodziny, która weźmie udział w biegu, przewidziane są upominki od radia RMF FM. Najlepsza rodzina otrzyma rowery górskie! Zgłoszenia przyjmowane będą na miejscu, w Biurze Zawodów na krakowskich Błoniach.

- Bieg o Puchar Radia RMF: Bieg rozpocznie się na krakowskich Błoniach, o godzinie 12:30 w sobotę 17 maja. Będzie to najdłuższy ze wszystkich biegów tego dnia. Zawodnicy do pokonania będą mieli niespełna 4,5 km.
Dla każdego uczestnika przewidziana jest termoaktywna koszulka. Każdy, kto ukończy bieg, otrzyma drobny upominek od radia RMF FM. Zapisy na stronie organizatora.
Trasa biegu w tym roku: Błonia Krakowskie – Kopiec Kościuszki – Błonia Krakowskie. Zobacz mapę Łącznie 4479 metrów.

Bieg główny 13. Cracovia Maraton odbędzie się w niedzielę, 18 maja. W 2014 roku start i metę Cracovia Maraton usytuowano na Rynku Głównym. Zmianie ulegnie więc trasa biegu, która nadal prowadzić będzie przez najpiękniejsze zakątki starego Krakowa oraz centrum Nowej Huty. Długość trasy: 42 km 195 m. Szczegółowe informacje na stronie: zip.krakow.pl

Do zobaczenia w maju w Krakowie.
Biegowy weekend w Krakowie

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, rmf.fm


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz