Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Majówka w RMF FM: wizyta na Ranczu, wielkie grillowanie i hity 25-lecia
28 kwietnia 2014, 15:49 , aktualizacja 15:57
Majówkę w RMF FM rozpocznie wizyta na najpopularniejszym polskim Ranczu w Wilkowyjach, dokąd zabierze słuchaczy Sławek Kowalewski, Kamil Baleja ponownie zorganizuje grill party pod Kopcem Kościuszki, a Krzysztof Urbaniak zaprezentuje największe przeboje ostatnich 25 lat. Ponadto do zdobycia czekają wejściówki na najwlepsze koncerty tego roku.

1 maja RMF FM zabiera słuchaczy do Wilkowyj, wsi, w której toczy się akcja Rancza. Gośćmi Sławomira Kowalewskiego w „Majówce na Ranczo” (od 10 do 15) będą aktorzy grający w tym najpopularniejszym telewizyjnym serialu (Cezary Żak, Artur Barciś i Ilona Ostrowska).
Tego dnia Marcin Jędrych przedstawi „Szybkich i sławnych” – gwiazdy i ich samochody (m.in. Andrzej Krzywy, Sylwia Grzeszczak, Patrycja Markowska, Piotr Kupicha), a Tomasz Brhel – „Muzycznych Przodowników Pracy”. Od niego dowiemy się między innymi, kto wydał najwięcej płyt, kto zagrał najwięcej koncertów, a kto najdłużej okupował pierwsze miejsca list przebojów (od 20 do północy).

2 maja RMF FM już po raz drugi organizuje Ogólnopolski Dzień Grilla. Podczas grillowego przyjęcia na Kopcu Kościuszki w Krakowie (relacja w programie Kamila Balei od 10 do 16) gość specjalny – Ewa Wachowicz – zaprezentuje, przygotowane specjalnie z tej okazji, pokazy kulinarne. Równolegle, w pięciu miastach Polski rozdawane będą „grillowe” koszulki RMF FM. Szczegóły akcji znajdziecie TUTAJ. W zeszłym roku na Ogólnopolskim Dniu Grilla bawiło się w Krakowie ponad trzy tysiące osób.
W „Majówce pod gwiazdami” (od 20 do północy) słuchacze RMF FM dowiedzą się o najlepszych koncertach planowanych w bieżącym roku (m.in. Erica Claptona, Justina Timberlaka i Michaela Buble), będą także mogli wygrać bilety na te wydarzenia.

3 maja upłynie m.in. pod znakiem „Hitów polskiego 25-lecia” (od 10 do 15) - Krzysztof Urbaniak wraz ze słuchaczami i zaproszonymi gośćmi (m.in. Ewa Farna, Kamil Bednarek, „Głos z Wielkiego Brata", czy prowadzący randkę w ciemno Jacek Kawalec) wybierze największe hity ostatnich 25 lat.
Wyniki plebiscytu użytkowników serwisu RMFon.pl na największy przebój wszechczasów przedstawi Darek Maciborek („Best of RMFon”, od 15 do 20).

Redakcja FAN FM, FAN FM; PR RMF

Przeczytaj również:
  • Majówka 2013 z RMF FM (30 kwietnia 2013)
  • Majówka 2012 na antenie RMF FM (26 kwietnia 2012)
  • RMF FM w majówkę uczy latać i rozdaje bilety na koncerty (29 kwietnia 2011)
  • RMF FM: Majówkowy weekend z pleneru (29 kwietnia 2010)
  • Majówka 2008 w RMF FM (28 kwietnia 2008)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz