Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Krakowskie spotkania biegowe. Zaprasza RMF FM
15 maja 2014, 08:17 , aktualizacja 08:21
W najbliższą sobotę (17 maja) odbędzie się biegowa rozgrzewka przed 13. Cracovia Maratonem. Na krakowskich Błoniach odbędą się trzy biegi pod patronatem RMF FM, w tym bieg o Puchar Radia RMF.


Cały nadchodzący weekend (16-18 maja) w Krakowie stać będzie po znakiem biegów. Wszystkie szczegóły i pełny program spotkań i startów na stronie organizatora.

Program biegów pod patronatem Radia RMF FM:

11.00 – Bieg par Radia RMF FM (2 km): Dla wszystkich par, które wezmą udział w biegu, przewidziane są upominki od Radia RMF FM. Dla najlepszej pary: dwa rowery górskie. Zgłoszenia przyjmowane będą w Biurze Zawodów na krakowskich Błoniach. Zapisywać można się nawet na pół godziny przed startem imprezy. Udział w biegu jest bezpłatny.

11.30 – Bieg rodzinny Radia RMF FM (1 km): Udział w biegu jest bezpłatny, a dla każdej rodziny, która weźmie udział w biegu, przewidziane są upominki od Radia RMF FM. Najlepsza rodzina otrzyma rowery górskie. Zgłoszenia przyjmowane będą na miejscu, w Biurze Zawodów na krakowskich Błoniach. Zapisywać można się nawet na pół godziny przed startem imprezy.

12.30 – Bieg o Puchar Radia RMF FM (4,5 km): Bieg jest bezpłatny, zabierz więc z domu: szeroki uśmiech, chęć rywalizacji i dobry humor. Bieg rozpocznie się na krakowskich Błoniach, o godzinie 12:30 w sobotę 17 maja. Będzie to najdłuższy ze wszystkich biegów tego dnia. Zawodnicy do pokonania będą mieli aż 4479 metrów.
Najlepszy zawodnik i najlepsza zawodniczka otrzymają Puchar Radia RMF FM. Zarówno w kategorii męskiej jak i damskiej do wygrania 5 000 złotych. Dla każdego uczestnika przewidziana jest termoaktywna koszulka. Każdy, kto ukończy bieg, otrzyma drobny upominek od radia RMF FM. Zapisywać można się nawet na pół godziny przed startem imprezy.

RMF FM zaprasza do przebiegnięcia się razem z uśmiechem, kilka kilometerów wirtualnie.

Imprezę prowadzi Robert Karpowicz, będą konkursy i animacje rodzinne na scenie. Gośćmi specjalni biegów będą Margaret oraz Ewa Wachowicz, która pobiegnie w biegu o Puchar Radia RMF.

Biegi RMF w 2013 roku


Pobiegać możesz również wirtualnie. Nagraj krótki filmik swoim smartfonem lub kamerką, na którym przebiegasz od lewej strony nieruchomego kadru do prawej. Podaj jaki mniej więcej dystans pokonałeś na nagraniu oraz napisz dlaczego bieganie to świetny sposób na spędzanie czasu.

Formularz konkursowy znajdziecie na www.rmf.fm.

Wszystkie filmiki, które znajdą się na stronie zostaną nagrodzone drobnym zestawem upominków RMF FM. Natomiast autorzy najzabawniejszych, najbardziej oryginalnych krótkich filmów o bieganiu zostaną nagrodzeni smartfonami.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, rmf.fm


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz