Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Twoje Miasto w RMF FM i TVP INFO - wielka multimedialna wakacyjna akcja
18 czerwca 2014, 16:40 , aktualizacja 16:44
Od 27 czerwca do 29 sierpnia br., w każdy piątek między 6.00 a 14.00 na antenie RMF FM i w TVP INFO specjalny multimedialny projekt informacyjny, pierwszy w Polsce, zakrojony na tak szeroką skalę.Co tydzień, przez całe wakacje piątkowe wydania porannych programów na antenie TVP Info i Faktów RMF FM nadawane będą z Twojego Miasta - wybór miejsca zależy od słuchaczy RMF FM i widzów TVP Info.
W centrum każdego z tych miast powstanie wakacyjne studio satelitarne.

Formularz zgłoszenia

Główną częścią zgłoszenia ma być film o długości maksymalnie 1 minuty o danym mieście, nagrany telefonem komórkowym lub kamerą. Najlepsze filmy z wakacyjnej akcji radiowo-telewizyjnej zostaną na koniec sierpnia nagrodzone.

W serwisach informacyjnych dziennikarze RMF FM i TVP Info mówić będą nie tylko o atrakcjach miasta, które odwiedzają w danym tygodniu, ale także o tym jak żyje się jego mieszkańcom.
Dziennikarze, którzy przyjadą do wybranego przez słuchaczy i widzów miasta spróbują również rozwiązać lokalne problemy ich mieszkańców.
Widzowie i goście, którzy pojawią się w miejscu nadawania programu będą mogli zobaczyć z bliska pracę dziennikarzy.

Nad tym specjalnym wakacyjnym projektem od kilku tygodni pracuje ponad 15 osób.
Pierwsze wydanie poprowadzą Małgorzata Steckiewicz z RMF FM i Michał Adamczyk z TVP INFO.

Więcej o letniej akcji "Twoje miasto w RMF FM i TVP Info" oraz filmy promujące ją znajdziecie na stronie tvpinfo.pl oraz na www.rmf24.pl


Krzysztof Leszczyński, FAN FM, rmf24.pl, tvpinfo.pl


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz