Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   "Ja Cię kręcę" rozpoczyna obchody 25 lat RMF FM
27 czerwca 2014, 19:25
W styczniu 2015 roku minie 25 lat od powstania pierwszej komercyjnej stacji radiowej w Polsce – RMF FM. Po 25 latach RMF FM to już także największa stacja radiowa w Europie pod względem liczby słuchaczy. Obchody ćwierćwiecza żółto-niebieskiej stacji ruszają już teraz, a otwiera je druga edycja akcji "Ja Cię kręcę".

Z okazji jubileuszu zespół RMF FM przygotował wiele atrakcji dla słuchaczy. Pierwsza to możliwość nagrania płyty z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. W jubileuszowej edycji konkursu „Ja Cię kręcę” słuchacze przysyłać będą swoje filmy, w których śpiewają piosenki artystów znanych z anteny RMF FM. Pięciu zwycięzców, wybranych przez słuchaczy i internautów, zaśpiewa z Perfectem, Ewą Farną, Kamilem Bednarkiem, Enejem i Varius Manx. Utwory znajda się na specjalnej, rocznicowej płycie „25 lat RMF FM”.

Konkursowi towarzyszy seria eventów z udziałem gwiazd muzyki. Pierwszym zespołem, z którym słuchacze pojadą w trasę będzie Enej, w poniedziałek 30 czerwca (Kielce-Suchedniów-Skarżysko-Szydłowiec). W kolejnych trasach słuchaczami pokierują m.in.: Ewa Farna, Kamil Bednarek, Grzegorz Hyży, Margaret, Mrozu, Rafał Brzozowski.

W trasę już po raz drugi wyrusza konwój żółto-niebieskich samochodów , w tym specjalne auto wyposażone w kamery. Do tego auta słuchaczy zapraszać będą artyści-kierowcy w różnych częściach Polski. Filmy z przejażdżki znajdą się na stronie www.rmf.fm.

Obchody jubileuszu potrwają do końca przyszłego roku, a w ich trakcie zorganizowany zostanie także wielki koncert urodzinowy transmitowany przez jedną ze stacji telewizyjnych.

Kampania telewizyjna RMF FM związana z jubileuszową edycją konkursu „Ja Cię kręcę” rozpoczyna się 1 lipca. Występują w niej polskie gwiazdy muzyczne oraz dziennikarze RMF FM, między innymi Darek Maciborek, Kamil Baleja, Przemysław Skowron czy Robert Karpowicz .

Redakcja FAN FM, FAN FM; PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz