Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF FM na wakacje 2014
30 czerwca 2014, 20:49 , aktualizacja 23:23
30 czerwca o 5.30, wraz z programem Wstawaj, szkoda lata, wystartowała tegoroczna letnia ramówka Radia RMF FM. Wśród propozycji na wakacje znalazła się jubileuszowa odsłona trasy z gwiazdami pn. "Ja Cię kręcę" oraz specjalna edycja Przeboju Lata z finałem na Teneryfie.

Pierwsza odsłona zabawy "Ja Cię kręcę" odbyła się już pierwszego dnia wakacji - 30 czerwca. W trasę po drogach województwa świętokrzyskiego, wraz z zespołem Enej i słuchaczami stacji, wybrał się dziennikarz RMF FM Krzysztof Zasada. Zdjęcia i filmiki z pierwszego tego lata przejazdu na stronach internetowych www.rmf.fm

Wakacyjne pasma programowe RMF FM:
 • Wstawaj, szkoda lata - od poniedziałku do piątku między 5:30 a 9:30, w soboty od 6:00, a w niedziele od 7:00 do 9.30. Program podczas pierwszego turnusu prowadzi, po raz pierwszy na antenie RMF FM, duet Robert Karpowicz i Sławomir Kowalewski. W programie m.in. opowieść "Pod słońcem Tuskanii" codziennie o 8:15 - w rolę wodza narodu wciela się doskonały, niepowtarzalny w każdym calu Michał Zieliński. W każdy wtorek i czwartek na antenie pojawią się relacje z kraju i ze świata, a także światka polityków oraz prawdziwych celebrytów, autorstwa słynnego Adama Newsa, Reportera RFM24 i pół.

 • Lato wszędzie - od poniedziałku do piątku między 9:30 a 17:30 oraz w soboty i niedziele od 10:00 do 15:00, w pierwszej zmianie prowadzą Daniel Dyk i Krzysztof Urbaniak. W programie m.in "Pasażer na gapę" - Cezary Pazura w każdy poniedziałek, środę i piątek o 9:50 opowie o tym co nas drażni, co nas podnieca. W tym paśmie pojawi się również loteria RMF, w której do wygrania tytułowa "Kasa na lato".

 • Czas letni - od poniedziałku do piątku od 21:30 do 01:30, a w weekendy od 19:00 do północy. Na sen nocy letniej, ale i oglądanie zachodów słońca na nadmorskiej plaży lub na ognisko w górach przy najlepszej muzyce płynącej wprost z Kopca Kościuszki zaprasza w pierwszych tygodniach wakacji Marcin Fugiel, który zadebiutował na żółto-niebieskiej antenie w połowie czerwca.

 • Przebój lata - coroczny plebiscyt, w którym słuchacze głosują na swój ulubiony letni przebój. Wielki finał odbędzie się 31 sierpnia na Teneryfie, gdzie ogłoszony zostanie tytuł zwycięskiej piosenki. RMF FM zaprosi tam stu słuchaczy oraz gwiazdy sceny muzycznej. W weekendowe późne popołudnia i wczesne wieczory na antenie stacji program poprowadzą na zmianę Marcin Jędrych, Darek Maciborek oraz Kamil Baleja.

  W wakacje RMF FM przenosi swoją siedzibę do Ustki! To stamtąd od lipca do końca sierpnia nadawana będzie część programów stacji. Już 11 lipca odsłonięta zostanie tam pierwsza Grająca Ławeczka RMF FM, a następnie odbędą się koncerty Ewy Farnej i Rafała Brzozowskiego. Więcej o tym wydarzeniu informowaliśmy na naszych stronach.

  Wszystkie propozycje i szczegóły gorących, wakacyjnych atrakcji serwowanych przez RMF FM znajdziecie na letnich stronach stacji.

 • Krzysztof Leszczyński, FAN FM, rmf.fm


    Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz