Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF FM nadaje z Ustki
9 lipca 2014, 19:49
W piątek 11 lipca miastem, które najczęściej będzie pojawiało się na antenie RMF FM będzie Ustka. Stanie się tak dzięki serii wydarzeń, które tego dnia przeprowadzi w miejscowości żółto-niebieska stacja.


Dzień pod znakiem Ustki na żółto-niebieskiej antenie rozpoczną nadawane stamtąd Fakty – to za sprawą akcji „Twoje Miasto”, którą wspólnie prowadzą RMF FM i TVP Info. Ta nadmorska miejscowość będzie trzecim, po Oświęcimiu i Olsztynie, miastem, które odwiedzą redakcje obu stacji. Od 6 rano (TVP Info; w RMF FM od 7:00) z Ustki prezentowane będą radiowo-telewizyjne serwisy informacyjne.

O 11:00 z Doliny Charlotty ruszy po raz drugi tego lata Przebojowa Trasa RMF FM. Tym razem za kierownicą specjalnego samochodu wyposażonego w kamery siądzie Ewa Farna. Wciąż można zgłaszać chęć uczestnictwa w akcji – wystarczy przypiąć pineskę na specjalnej stronie akcji. Konwój żółto-niebieskich aut pokona trasę z Doliny Charlotty do Ustki, zatrzymując się w Słupsku, Sławnie i Darłówku.

Od 13:00 na Promenadzie Nadmorskiej ruszy event, którego punktem kulminacyjnym będzie odsłonięcie pierwszej Muzycznej Ławeczki RMF FM. Imprezę poprowadzi Jacek Kaczor, a na słuchaczy na miejscu czekać będzie mnóstwo żółto-niebieskich atrakcji, konkursy i zabawy dla całych rodzin. Zwieńczeniem całego dnia spędzonego w Ustce będzie wakacyjny koncert, którego gwiazdami będą Rafał Brzozowski i Ewa Farna. Muzycy pojawią się na scenie na Promenadzie około 19:00.

W piątek możemy spodziewać się także, że oprócz Faktów w ramach akcji „Twoje Miasto” i łączeń z Przebojową Trasą, z Ustki nadawane będą także niektóre programy RMF FM. Tego dnia, zaraz po Wstawaj Szkoda Lata, które poprowadzą Robert Karpowicz i Sławomir Kowalewski, w Lecie Wszędzie pojawi się Daniel Dyk, po południu zmieni go Krzysztof Urbaniak, gospodarzem POPlisty będzie Marcin Jędrych, a na Czas Letni zaprasza tego dnia Marcin Fugiel.

Dawid Siwek, FAN FM; rmf.fm

Przeczytaj również:
  • RMF FM zaprasza latem do Ustki (15 czerwca 2014)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz