Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   007. The Best of James Bond na 7. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie
10 września 2014, 07:58 , aktualizacja 08:00
26 września w ramach 7. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie odbędzie się koncert, w czasie którego posłuchać będziemy mogli najpiękniejszych piosenek i motywów muzycznych ze ścieżek dźwiękowych z filmów o agencie 007.


Utwory do tego koncertu wybrali słuchacze RMF Classic, głosując przez całe wakacje w plebiscycie, który rozstrzygnięty został 6 września.
Wśród artystów, którzy wystąpią na tym niezwykłym koncercie znalazły się m.in. Justyna Steczkowska, Zbigniew Wodecki, Monika Borzym czy Aga Zaryan. Zaproszenie RMF Classic przyjęła również hiszpańska wokalistka Esther Ovejero. Artystom towarzyszyć będzie Orkiestra Filharmonii Krakowskiej pod batutą Diego Navarro.

Koncert odbędzie się w piątkowy wieczór, 26 września o godzinie 20.00 w nowej hali – Kraków Arena. Tracklista, która została wybrana przez słuchaczy na to wydarzenie znajduje się na stronach rmfclassic.pl

Wszystko o Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie znajdziecie na stronach fmf.fm oraz w specjalnych programach na antenie RMF Classic w soboty między 15.00 a 17.00.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, rmfclassic.pl


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz