Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   "Twoje Wybory" w RMF FM i TVP Info
7 października 2014, 09:16
W czwartek, 9 października, rusza nowy multimedialny projekt związany z listopadowymi wyborami samorządowymi: "Twoje Wybory" w RMF FM i TVP Info.

W radiu (RMF FM), telewizji (TVP Info) i internecie (rmf24.pl) równocześnie przedstawiane będą problemy społeczności lokalnych i najistotniejsze sprawy do załatwienia. O sposoby na ich rozwiązanie media zapytają najważniejszych polityków w regionach.

W każdy czwartek, do wyborów, przez cały dzień, w Faktach RMF FM i w programie TVP Info słuchacze powiedzą, czego oczekują od nowych samorządowców, z jakimi problemami borykają się na co dzień, co trzeba zmienić. Pytania do kandydatów i sprawy do rozwiązania będzie można zgłaszać w internecie na specjalnej platformie: Samorządowej Mapie Życzeń (na rmf24.pl i tvp.info).

W ramach akcji "Twoje Wybory" w RMF FM i TVP Info" co tydzień dziennikarze RMF FM i TVP Info odwiedzą inne polskie miasto. Pierwszy przystanek wyborczego konwoju, 9. października, to Katowice. Następnie ekipy RMF FM i TVP Info udadzą się między innymi do Gdańska, Krakowa, Poznania, Rzeszowa i Wrocławia. W każdym z tych miast, wieczorem, w TVP Info, z transmisją na rmf24.pl, odbędzie się debata z udziałem najważniejszych polityków z regionu.Poprowadzą ją Diana Rudnik z TVP Info i Mariusz Piekarski z RMF FM.

14 listopada, w ostatni przedwyborczy piątek ekipy RMF FM i TVP Info organizują w Warszawie debatę liderów największych partii. Tego dnia przedstawią także najświeższe sondaże na 2 dni przed wyborami lokalnymi.

Redakcja RMF FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz