Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Wszystkich Świętych w RMF FM
30 października 2014, 20:51
1 listopada na antenie RMF FM pojawią specjalne programy związane z tematyką dnia Wszystkich Świętych, które poprowadzą Krzysztof Urbaniak, Marcin Fugiel oraz Marcin Jędrych.

W programie "Moje Drugie Życie" od 10 do 15 Krzysztof Urbaniak przedstawi poruszające historie zaproszonych gości, wśród których znajdą się m.in. Monika Kuszyńska, Andrzej Niemczyk, czy Olek Klepacz. Łączy ich to, że po dramatycznych przejściach musieli na nowo budować swoje życie.

Od 15 do 20 Marcin Fugiel poprowadzi program "Kossakowski Między Światami", w którym ten ekspert wiedzy tajemnej i niekonwencjonalnych metod leczenia opowie o ludziach, którzy uważają, że mają kontakt z "tamtym światem". Będzie więc mowa o uzdrowicielach, szamanach, wróżbitach i medium.

Wieczorem od 20 Marcin Jędrych zaprasza słuchaczy na "Ostatni Koncert", wspominając ostatnie koncerty nieżyjących już artystów. W programie między innymi historie koncertów: Queen, Whitney Houston, Johna Lennona, Nirvany, czy Grzegorza Ciechowskiego.


Jak co roku w RMF FM, w okolicach 1 listopada, pojawia się akcja "Bezpieczny powrót", o której już pisaliśmy na stronach fanfm.strefa.pl

Dla przypomnienia 31 października, rusza wspólna akcja RMF FM i TVP Info - Bezpieczny powrót.
Reporterzy obu mediów, w specjalnych serwisach informacyjnych, od piątkowego popołudnia do niedzieli będą przekazywać najważniejsze informacje związane z ruchem na drogach i wokół cmentarzy w czasie świąt Wszystkich Świętych.

Wozy satelitarne wyjadą na najważniejsze trasy – między innymi krajową jedynkę, siódemkę oraz czwórkę. Oprócz patrolowania dróg, dziennikarze przekażą także informacje o zmianie organizacji ruchu wokół największych nekropolii.
W wejściach radiowo-telewizyjnych pojawią się łączenia zarówno z reporterami w terenie ale też z centrami zarządzania kryzysowego, komendą główną policji czy straży pożarnej.

Reporterzy RMF FM, poza wejściami do Faktów i serwisów drogowych, pojawią się również w programach informacyjnych TVP INFO.

W akcji "Bezpieczny Powrót" weźmie udział ponad 50-ciu dziennikarzy z RMF FM I TVP INFO.

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz