Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Twoje Wybory w RMF FM i TVP Info: czas na pojedynek
22 listopada 2014, 11:19 , aktualizacja 11:23
Czas na dogrywkę przed drugą rundą wyborów samorządowych i decydującymi starciami o prezydenturę największych polskich miast. RMF FM i TVP Info, po raz pierwszy w Polsce, oddają ring kandydatom i zapraszają na Pojedynki Gigantów. Debaty planowane są w Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach i w Krakowie i Warszawie.

Pojedynki kandydatów walczących o rządy w mieście będzie można obejrzeć od 20.15 w TVP Info. Ich przebieg będą relacjonować również Fakty RMF FM.

Debaty poprowadzą dziennikarze TVP Info i RMF FM: Diana Rudnik, Małgorzata Steckiewicz, Michał Adamczyk i Mariusz Piekarski. W dniu debaty na obu antenach zaprezentowane zostaną sylwetki pretendentów a przede wszystkim problemy, jakie w czasie swojej prezydentury będą musieli rozwiązać.

Na rmf24.pl i tvp.info można zgłaszać pytania do wybranego kandydata, które zostaną zadane podczas debaty. Pierwszy dogrywkowy pojedynek kandydatów do fotela prezydenta miasta już w najbliższą niedzielę - w Poznaniu. Radiowo-telewizyjna ekipa pojawi się jeszcze w Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach i w Krakowie i Warszawie.

Redakcja FAN FM, PR RMF

Przeczytaj również:
  • Samorządowy Wieczór wyborczy w RMF FM (14 listopada 2014)
  • "Twoje Wybory" w RMF FM i TVP Info (7 października 2014)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz