Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF Classic od soboty ponownie w pełni świąteczne
12 grudnia 2014, 00:56 , aktualizacja 01:37
Już po raz trzeci RMF Classic zmienia się na Święta. Od 14 grudnia na antenie stacji pojawią się wyłącznie najpiękniejsze polskie i zagraniczne piosenki świąteczne. Wraz z nową playlistą ruszy plebiscyt na świąteczny przebój wszech czasów.


Najpiękniejsza Muzyka Na Święta - takim hasłem od 13 grudnia promować się będzie RMF Classic, które już po raz trzeci całkowicie zmieni repertuar z okazji Świat Bożego Narodzenia. Przez całą dobę na antenie stacji prezentowane będą wyłącznie nastrojowe utwory wprowadzające w ten wyjątkowy świąteczny czas w roku. Początek w najbliższą sobotę tuż po północy.

Od soboty RMF Classic będzie jedyną stacją radiową w Polsce grającą wyłącznie świąteczne melodie. Wśród utworów rozbrzmiewających na antenie stacji pojawią się piosenki oraz tematy instrumentalne z filmów i seriali o bożonarodzeniowej tematyce w wyjątkowych, niespotykanych aranżacjach i zaskakujących wykonaniach. Nie zabraknie także świątecznych szlagierów, takich jak „White Christmas”, “Jingle Bells”, “Santa Claus Is Coming To Town” czy“Let It Snow!”. Obok Franka Sinatry, Louisa Armstronga i Elvisa Presleya usłyszymy piosenki w wykonaniu Michaela Bublé, Diany Krall, Roda Stewarta czy Katie Melua i Mariah Carey.

Wśród świątecznych przebojów z zagranicy znajdzie się też miejsce na polskie utwory. Usłyszymy między innymi „Z kopyta kulig rwie” w wykonaniu Skaldów, „Dzień jeden w roku” z repertuaru Czerwonych Gitar oraz zespół Raz Dwa Trzy w z piosenką „Pod niebem pełnym cudów”. Tuż przed Świętami playlistę RMF Classic wzbogacą najpiękniejsze kolędy w wyjątkowych aranżacjach i niezapomnianych wykonaniach znakomitych polskich artystów.

W ten wyjątkowy czas, dla swoich słuchaczy RMF Classic przygotowało wyjątkowy plebiscyt, w którym wybrany zostanie świąteczny przebój wszech czasów. Tradycyjnie głosujący staną przed szansą wygrania wyjątkowych radiowych upominków. Głosowanie odbywać się będzie na stronie www.rmclassic.pl

Dawid Siwek, FAN FM; PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz