Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Boże Narodzenie 2014 w Faktach RMF
19 grudnia 2014, 08:23 , aktualizacja 08:46
Świąteczną atmosferę będzie można poczuć nie tylko w specjalnych programach, które na ten czas przygotował RMF FM, ale także w Faktach.
W Wigilię Fakty RMF FM będą gościć w klasztorze Franciszkanów w Krakowie, gdzie znajduje się jedna z największych szopek w Polsce.

W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia reporterzy RMF FM odwiedzą kilkanaście kościołów i miejsc kultu pokazując najbardziej niezwykłe szopki bożonarodzeniowe.
Również w tym dniu prowadzona będzie akcja "Pochwal się prezentem" - dziennikarze będą zbierać od słuchaczy informacje o najciekawszym, najbardziej zabawnym, najbardziej praktycznym, najbardziej niesamowitym prezencie jaki dostali pod choinkę.
Równolegle na stronie www.rmf24 rozpocznie się wielki bożonarodzeniowy konkurs na najpiękniejszą szopkę, którą słuchacze mają w domu. Zdjęcia będzie można umieszczać na stronie za pomocą specjalnej platformy. Akcja zaczyna się 22 grudnia i potrwa do 27 grudnia, kiedy redakcyjne jury wybierze i nagrodzi najbardziej atrakcyjną i oryginalną szopkę.

W drugi dzień świąt Fakty RMF FM odwiedzą Koperniki koło Nysy, gdzie do dziś przetrwał stary zwyczaj rzucania w kapłana owsem oraz opowiedzą o ciekawych zwyczajach związanych z kolędowaniem w wielu regionach Polski.

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz