Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF FM wybiera Artystę 25-lecia
6 stycznia 2015, 11:29 , aktualizacja 11:29
W ramach obchodów rocznicy powstania RMF FM stacja ogłasza plebiscyt na najważnieszego polskiego Artystę 25-lecia RMF FM.

Od początku stycznia słuchacze RMF FM w internetowym głosowaniu wybierają polskiego Artystę 25-lecia. Wśród nich znaleźli się ci, których utwory w ćwierćwieczu istnienia rozgłośni stały się największymi przebojami, także ci, których piosenki triumfowały w corocznych plebiscytach Przebój Roku oraz Przebój Lata RMF FM i nieustająco cieszą się popularnością wśród słuchaczy Radia RMF FM.

To artyści, którzy przez 25 lat nadawania RMF FM wywarli największy wpływ na historię muzyki polskiej i na nas wszystkich! To ich utwory nucą wszyscy, od dzieci w przedszkolu przez taksówkarzy, górników, nauczycieli po profesorów, krawców, zegarmistrzów. To przy ich muzyce: śmialiśmy się, bawiliśmy, nuciliśmy dzieciom do snu i leczyliśmy złamane serca.

Od piątku 2.01, w programie w Poplista Plus, Darek Maciborek prezentuje sylwetki nominowanych wokalistów oraz zespołów. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami, muzycznych wspomnień ostatnich 25 lat, a także konkursów dla słuchaczy. Swoje typy przedstawią dziennikarze RMF FM i zaprzyjaźnieni ze stacją artyści.

Ogłoszenie wyników plebiscytu nastąpi podczas uroczystej gali, zorganizowanej z okazji 25-lecia RMF FM 7 lutego 2015 roku.

Więcej o urodzinowych atrakcjach przygotowanych z okazji 25-lecia RMF FM znajdziecie w specjalnym serwisie: http://www.rmf.fm/f/25lat.html

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR FM

Przeczytaj również:
  • 24. urodziny RMF FM (15 stycznia 2014)
  • RMF FM świętuje 22.urodziny (14 stycznia 2012)
  • Debiut nowego Varius Manx na Gali 20lecia RMF (22 lutego 2010)
  • 20 urodziny RMF FM - fotoreportaż FAN FM (17 stycznia 2010)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz