Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Zmiany w weekendowej ramówce RMF FM
4 marca 2015, 10:45 , aktualizacja 17:08
Po tym jak ostatniego dnia lutego swój pożegnalny program w RMF FM poprowadził Marcin Fugiel zostały wprowadzone nowości do weekendowej ramówki.


W sobotę 28 lutego swój ostani program "Świat się śmieje" w RMF FM porowadził Marcin Fugiel i pożegnał się ze słuchaczami.W związku z tym od najbliższego weekendu (7-8 marca) zostają wprowadzone zmiany w ramówce, pojawią się programowe nowości.

- W sobotę od 15:00 do 16:00 RMF FM zaprasza na nowy program kabaretowy "Poliż temat", prowadzony przez najpopularniejsze obecnie gwiazdy kabaretu: Roberta Korólczyka z Kabaretu Młodych Panów, Mariusza Kałamagę z kabaret Łowcy.B oraz mistrza stand-up’u Marcina Zbigniewa Wojciecha.
Twórcy komentują krótko, bez kompromisów, bez cenzury, bez tematów tabu.

- W sobotę od 16:00 do 20:00 kolejna nowa pozycja - "Tydzień z Głowy", na który zaprasza Ewelina Pacyna. Gospodyni programu w niezwykły sposób podsumowuje najbarwniejsze newsy tygodnia razem z przechodniami przypadkowo spotkanymi na ulicy. Prowadząca zapyta ich, co tak naprawdę Polacy myślą o naszych gwiazdach i jakie mają dla nich rady na życie.

- Program "Świat się śmieje" nadal pozostaje w ramówce, jednak od tego weekendu będzie pojawiał się jedynie w niedziele od 15:00 do 20:00. Poprowadzi go znany już z anteny RMF FM duet np. z sylwestrowej nocy - Ewelina Pacyna i Krzysztof Urbaniak.
W programie tym znajdzie się jeszcze więcej kabaretów i tematów do śmiechu na niedzielne popołudnie.

- W sobotę i w niedziele od 20:00 do północy znany autorski program muzyczny "Dobrze zagrane". Od najbliższego weekendu wspólnie z Marcinem Jędrychem poprowadzi go Jacek Tomkowicz – twórca bijących rekordy popularności na Youtube dwóch muzycznych seriali internetowych: "Gdzieś to już słyszałam", "Tego się słuchało". Duet ten można już było usłyszeć w RMF FM 17 lutego w ramach programu "POP lista plus", który był imprezą z okazji końca karnawału.
Prowadzących dzieli wszystko. Z wyjątkiem pasji do muzyki.

Pozostałe propozycje Radia RMF FM na weekend nie zmieniają się.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, PR RMF

Przeczytaj również:
  • Jesień 2014 w RMF FM. Nowy program weekendowy (28 sierpnia 2014)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz