Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Targi Motoryzacyjne Moto Show w Krakowie
22 maja 2015, 19:13
W dniach 23-24 maja w Krakowie odbędą się największe targi motoryzacyjne "Show" na południu Polski. Partnerem Targów jest m.in. portal interia.pl a jednym z patronów medialnych RMF Maxxx.


W skład Targów MOTO SHOW w Krakowie wchodzi:

• 13. Tuning Show w Krakowie i Custom Salon
• Motorsport Show w Krakowie
• Salon Samochodów Rodzinnych, Miejskich i SUVów oraz Salon Samochodów Premium
• Salon Wyposażenia i Pielęgnacji Samochodów

Tuning Show w Krakowie to prezentacja samochodów niespotykanych na polskich drogach. Intrygujących, zapierające dech w piersiach, dopracowanych w najmniejszym szczególe z Polski i z zagranicy.

Motorsport Show w Krakowie to pierwsza tego typu impreza w Polsce: zarówno dla zawodników poszukujących kontaktów, jak i dla sponsorów, którzy chcą zaprezentować swój zespół, firm z branży, i przede wszystkim – dla kibiców sportów motorowych i mediów. Emocje, adrenalina i goście specjalni.

Pierwszy Polsce tematyczny Salon Samochodów Rodzinnych, Miejskich, SUVów oraz Samochodów klasy Premium, podczas którego będzie mozna porównać wszystkie te samochody w jednym miejscu i czasie. Do udziału w Salonie zapraszamy importerów i dealerów samochodów.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem Moto Show w Krakowie na stronach internetowych: www.targi.krakow.pl.


Krzysztof Leszczyński, FAN FM, targi.krakow.pl


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz