Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Prezydencki wieczór wyboczy w RMF FM i TVP
22 maja 2015, 20:18 , aktualizacja 20:50
W RMF FM wieczór wyborczy rozpocznie się od wydania "Faktów" o godzinie 20.00. Przewidziano w nim relacje ze sztabów i Państwowej Komisji Wyborczej. Poprowadzi go, tak jak przed dwoma tygodniami, Tomasz Staniszewski i Konrad Piasecki, który będzie przeprowadzał rozmowy.


Specjalne, wydłużone serwisy w wieczór wyborczy co pół godziny.
"Wieczór wyborczy w Faktach RMF FM o godz. 20:00, 21:00, 21:30, 22:00, 22:30 i 23:00.
Analiz i komentarzy nie zabraknie również o poranku 25 maja. Wtedy usłyszymy najświeższe informacje o wynikach wyborów i frekwencji. Oprócz Kontrwywiadu RMF FM tuż po godzinie 8, Konrad Piasecki przeprowadzi jeszcze jedną rozmowę - o godzinie 7.

W wieczorze wyborczym po II turze wyborów prezydenckich TVP 1 i TVP Info współpracować będą z reporterami RMF FM.
Wieczór wyborczy w TVP poprowadzą Beata Tadla, Piotr Kraśko i Michał Adamczyk. Wejścia reporterskie będą nadawane w TVP i RMF FM.
Dziennikarze telewizji i radia pojawią się m.in. w wybranych miejscowościach, gdzie w pierwszej turze wygrał Bronisław Komorowski lub Andrzej Duda, ale też tam, gdzie kandydaci zdobyli prawie taką samą liczbę głosów.
Magdalena Wojtoń będzie w miejscowości Kulesze Kościelne (Podlasie), gdzie bezapelacyjnie - z rekordowo wysokim poparciem - wygrał Andrzej Duda. Z kolei Michał Zieliński odwiedzi Wisłę (Śląskie), gdzie, rekordowe w skali kraju, zwycięstwo odniósł Bronisław Komorowski. Z Osieczyna na Pomorzu, miejscowości, gdzie obaj kandydaci zdobyli tyle samo głosów relacje będzie przekazywał Krzysztof Berenda.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, press.pl


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz