Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Muzyczna, przedwakacyjna rozgrzewka w RMF Classic
30 maja 2015, 15:14 , aktualizacja 15:22
29 maja, w piątek, zakończyła się serialowa zabawa w RMF Classic. Odbyło się w sumie 38 edycji konkursowego programu, w którym słuchacze mogli zdobyć wejściówki na Międzynarodową Galę Seriali w ramach 8. Festiwalu Muzyki Filmowej. Od poniedziałku, 1 czerwca, rozpoczyna się nowa zabawa, która odliczy czas do wakacji.


"Z piosenką do lata" to nowy program, który na antenie RMF Classic pojawiać się będzie od poniedziałku do piątku między 10.00 a 14.00. Poprowadzi go m.in. Dariusz Stańczuk.

W każdej edycji programu prowadzący, z listy utworów, którą znajdziecie na stronie rmfclassic.pl wybierze jedną, pogodną piosenkę.

Zadaniem słuchaczy jest odgadnięcie, słuchając podpowiedzi, jej tytułu i podanie odpowiedzi za pomocą aplikacji CLASSIC CONNECT. Należy uruchomić aplikację, włączyć nagrywanie i własnym głosem nagrać tytuł i wykonawcę utworu z danego dnia oraz zadedykować tę piosenkę komuś bliskiemu, koleżance zza biurka obok, szefowi, mężowi, który jest w pracy, itp. Następnie zapisać nagranie i wykorzystując funckję w aplikacji wysłać je bezpośrednio do RMF Classic.

Tylko od pomysłowości słuchacza zależy, które dedykacje zostaną zaprezentowane na antenie RMF Classic i nagrodzone oryginalnym kubkiem RMF Classic oraz odtwarzaczem mp3.

Aplikację Classic Connect poznacie na stronach rmfclassic.pl

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, rmfclassic.pl

Przeczytaj również:
  • Na fali seriali – nowy konkurs w RMF Classic (13 kwietnia 2015)
  • "Druga zmiana" - nowy program RMF Classic (28 października 2013)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz