Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Czerwcowy długi weekend w RMF FM
31 maja 2015, 00:45
W czwartek, 4-ego czerwca rozpocznie się kolejny w tym roku długi weekend. RMF FM przygotowało z tej okazji specjalne programy, podczas jednego z nich poznamy ulubiony, słoneczny przebój Słuchaczy.


W Boże Ciało od 6:00 budzić nas będą Kasia Wilk i Daniel Dyk w programie Gwiazdy szołbiznesu oczami dzieci. Poranny duet zdradzi nam, co na temat artystów sądzą najmłodsi odbiorcy ich sztuki. O 10:00 Sławomir Kowalewski wraz z Adamem Wajrakiem wybierze się na spacer do lasu, aby przedstawić Leśne opowieści i odpowiedzieć na pytanie - jak to się robi w lesie?

Czwartkowym popołudniem RMF FM zaprasza na nienormalny program radiowy - Paranienormalni szoł. Tym razem role się odwrócą - to kabareciarze będą wkręcani przez Kamila Baleję już od 15:00. Zaś od 19:00 Ewelina Pacyna i Krzysztof Urbaniak zaprezentują ulubione, słoneczne przeboje Słuchaczy. Na piosenki można głosować w Internecie, a wśród artystów m.in. Big Day, Haddaway, Nico & Vinz czy UB40. Dla głosujących przewidziano wakacyjne upominki - żółto-niebieskie plecaki, stroje kąpielowe, szorty i koszulki - przygotowania do lata czas zacząć!

W piątek rano Przemysław Skowron i Tomasz Olbratowski zafundują nam udany początek dnia. Wstawaj, szkoda dnia tradycyjnie od 6:00. A już od 10:00 na program Byle do piątku zaprasza Robert Karpowicz wraz z Kabaretem Pod Wyrwigroszem. 5-ego czerwca odbędzie się pierwszy w historii RMF FM Koncert na dachu. Wystąpi chór Sound'n'Grace. Kasia Wilk i Kamil Baleja zapraszają na transmisję programu LIVE z Wrocławia już od 15:00.

W sam środek długiego weekendu Królowie Disco - Marcin Jędrych i Darek Maciborek zaprezentują najlepsze imprezowe kawałki w historii muzyki. Na największą, radiową dyskotekę świata zapraszają już od 19:00 w piątkowy wieczór.

Sobota i niedziela bez zmian - Rozmowy w biegu z Maciejem Dowborem, Poliż temat z Korólczykiem, Kałamagą i Wojciechem, a także Wszystkie numery Agnieszki Chylińskiej oraz Dobrze zagrane z najbardziej przebojowym duetem tej wiosny - Marcinem Jędrychem i Jackiem Tomkowiczem.

Maciej Rybak, FAN FM, RMF FM

Przeczytaj również:
  • Weekend czerwcowy w RMF FM (18 czerwca 2014)
  • Długi weekend z RMF FM (28 maja 2013)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz