Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   II edycja letniej akcji "Twoje Miasto w RMF FM i TVP Info" /aktualizacja/
20 czerwca 2015, 19:15 , aktualizacja 25 czerwca 2015, 15:55
Powraca wielka radiowo-telewizyjna akcja "Twoje Miasto w RMF FM i TVP Info". Tym razem spotkania dziennikarzy z mieszkańcami wybranych miast odbywać się będą w w każdą wakacyjną sobotę. Początek już 27 czerwca w Gnieźnie.

Na antenach radia i telewizji dziennikarze RMF FM i TVP Info odkryją ciekawostki i atrakcje polskich miast, spotkają się z ich mieszkańcami.
W każdym z miast powstanie wakacyjne studio satelitarne. Można będzie z bliska przyjrzeć się jak pracują dziennikarze, reporterzy, czy technicy obsługujący wozy satelitarne.
Ponadto w każdym mieście organizowane będą liczne konkursy, zabawy i animacje. Zwycięzcy odjadą między innymi żółtymi rowerami RMF FM.

Twoje Miasto w RMF FM i TVP Info to program, który nadawany będzie w każdą wakacyjną sobotę w godzinach od 6.00 do 12.00.
Tegoroczną edycję Twojego Miasta ze studia satelitarnego poprowadzą: Magdalena Wojtoń i Michał Zieliński z RMF FM oraz Joanna Dunikowska i Michał Adamczyk z TVP INFO.
Pogodę prezentował będzie Jarosław Kret.

Jak zaprosić radiowo-telewizyjną ekipę do swojego miasta? Wystarczy wpisać krótką, zabawną rymowankę reklamującą atrakcje "Twojej" miejscowości. Co tydzień spośród przesłanych zgłoszeń wybrane zostanie miasto, skąd poprowadzony zostanie program, a autorzy 5-ciu najciekawszych wpisów otrzymają paczkę radiowo-telewizyjnych gadżetów.Wszystkie szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronach rmf24.pl

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu FAN FM z ubiegłorocznej akcji "Twoje Miasto..." w Gdyni.
Twoje Miasto 2014 - Gdynia

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, rmf24.pl


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz