Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Wakacyjna ramówka Radia RMF FM w 2015 roku
25 czerwca 2015, 17:48 , aktualizacja 17:57
W wakacyjnej ramówce RMF FM pojawi się 7 nowych propozycji, w tym miłosne wywiady Macieja Dowbora, sercowe porady Tomasza Olbratowskiego i multimedialne programy satyryczne z udziałem słuchaczy.

Do porannego programu RMF FM "Wstawaj, szkoda lata, dołącza Mariusz Kałamaga, znany słuchaczom z programu "Poliż temat".
W tym paśmie pojawi się nowy program "Śmieszna sprawa", na który bardzo duży wpływ będą mieli słuchacze.
Prowadzący załatwią za słuchaczy sprawy, z którymi ci nie są w stanie się uporać, m.in. przeproszą żonę, wyznają miłość w zastępstwie nieśmiałego nieznajomego z pociągu, czy zaproszą koleżankę na romantyczną randkę.
W programie "Wkręceni o świcie" dziennikarze wkręcają rodzinę i znajomych słuchaczy, zaś w "Poczytaj mi rano", także razem ze słuchaczami, przejrzą i skomentują poranną prasę.
"Czas humoru", to program przeznaczony dla największych dowcipnisiów w Polsce.
Każdy aspirujący(a) może nagrać zabawną wiadomość na sekretarkę numeru 12 2 000 000 i pojawić się na antenie RMF FM. Najlepsi otrzymają nagrody, między innymi mnóstwo biletów na wakacyjne festiwale kabaretowe TVP2 i płyty DVD Kabaretu Młodych Panów.
Więcej o polecanych przez RMF FM, w czasie wakacji, kabaretowych wydarzeniach w Polsce na www.rmf.fm/polecamy.

W wakacyjnym paśmie przedpołudniowym prowadzonym na zmianę przez Kamila Baleję i Sławka Kowalewskiego ster przejmą czołowi polscy kabareciarze: w poniedziałki i piątki o 10:30 Kabaret Młodych Panów zaprezentuje radiową odsłonę swoich najlepszych skeczy, w ramach programu "Radio Przeginia", a Tomasz Olbratowski zajmie się w te wakacje udzielaniem wyjątkowych porad sercowych (wtorek, środa i czwartek o 10:30).

Od poniedziałku do piątku o godzinie 13:30 "Historia jednej miłości", w którym Maciek Dowbor wyciągać będzie z gwiazd pikantne sekrety ich wielkich wakacyjnych miłości.

Gospodarzami pasma popołudniowego będą na zmianę damsko-męskie duety: Kasia Wilk i Daniel Dyk oraz Ewelina Pacyna i Krzysztof Urbaniak.
Usłyszymy wtedy między innymi największe słoneczne hity w historii muzyki wg. Jacka Tomkowicza.
"Słoneczny Patrol RMF FM" sprawdzi, w co się bawią polscy plażowicze, a gorąca sekretarka spłonie od pikantnych wiadomości, które słuchacze osobiście będą mogli przekazać swoim ekschłopakom, eksdziewczynom, szefom, siostrom, mężom, żonom.

Wieczorne pasmo od 19:30 do północy i program "Poplista", do której prowadzący Marcin Jędrych i Darek Maciborek zaproszą słuchaczy.

W wakacje na antenie pojawi się wielka loteria RMF FM, czyli "Gra o skarb" z wieloma cennymi nagrodami oraz jak zwykle dużą gotówką.

Wśród wakacyjnych propozycji RMF FM znalaząły się także dwie akcje dla słuchaczy:

- Koncert za jeden uśmiech

Akcja rozpocznie się 1 lipca wielkim koncertem Dody w fortach Kopca Kościuszki w Krakowie.
Ta akcja to nie tylko koncert - każda z gwiazd spędzi cały dzień z mieszkańcami miasta, będzie ich śpiewająco zaskakiwać w salonach fryzjerskich, sklepach, na skwerkach, placach i ulicach - a reakcje mieszkańców zostaną sfilmowane i udokumentowane na Twitterze, Instagramie i Facebooku (# RMFUŚMIECH). Więcej o "Koncercie za jeden uśmiech" pisaliśmy już na stronach FAN FM - zobacz.

- wakacyjny hit: Przebój lata.

W tym roku aż stu słuchaczy RMF FM i liczne gwiazdy polecą na finał tego plebiscytu do Hiszpanii na Costa de la Luz.
W te wakacje o "Przeboju Lata" opowiadać będzie w plażowych studiach Pytania na śniadanie (TVP2) dziennikarz RMF FM Jacek Tomkowicz.

Redakcja FAN FM, FAN FM

Przeczytaj również:
 • RMF FM na wakacje 2014 (30 czerwca 2014)
 • Lato 2013 z RMF FM (29 czerwca 2013)
 • RMF FM na wakacje 2012 (29 czerwca 2012)
 • RMF FM na wakacje 2010 (24 czerwca 2010)
 • RMF FM na wakacje 2009 (18 czerwca 2009)
 • Lato Miłości w RMF FM! (21 czerwca 2007)
 • Wakacje z Agentem RMF FM (21 czerwca 2006)
 • Wakacyjna "Wyprawa po Słońce" z RMF FM (16 czerwca 2005)
 • Sekret na lato w RMF FM (20 czerwca 2004)
 • RaMóFka na lato w RMF FM (22 czerwca 2003)
 • Letnia RaMóFka pod hasłem Poszukiwany/Poszukiwana (20 czerwca 2003)


 •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz