Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Jesień 2015 w RMF FM. Mariusz Kałamaga stałym prowadzącym o poranku.
27 sierpnia 2015, 18:13 , aktualizacja 18:42
Jesień RMF FM z nowym duetem prowadzących w paśmie porannym i nowym prowadzącym w paśmie przedpołudniowym. Na antenie pojawi kilka nowych programów opartych na interakcji ze słuchaczami.


RMF FM tej jesieni po raz pierwszy pośredniczyć będzie w angażowaniu gwiazd polskiej muzyki na wesela swoich słuchaczy.

Szczegóły ramówki na jesień 2015 roku.

"Wstawaj, szkoda dnia", od 5.30 do 9.00, od poniedziałku do piątku poprowadzi duet znany z wakacyjnych poranków - Mariusz Kałamaga oraz Przemysław Skowron. Jak informauje dział PR RMF: "ten duet tak spodobał się słuchaczom podczas wakacji, że pozostanie także jesienią.Mariusz Kałamaga zadebiutował na antenie RMF w marcu br. jako współprowadzący program "Poliż temat". W lecie po raz pierwszy pojawił się obok Przemysława Skowrona i Roberta Karpowicza w paśmie porannym.

W tym paśmie RMF FM debiutuje nowa pozycja: "Przygody dnia poprzedniego", w której Tomasz Knapik, Mariusz Kałamaga i Przemysław Skowron tworzą mini scenariusze filmowe na podstawie opowieści słuchaczy o ich codziennych przygodach.
Poranne pasmo urozmaicą, jak zwykle, felietony Tomasz Olbratowskiego oraz wiele interaktywnych zabaw.

"Byle do piątku, od 9.00 do 14.00 po raz pierwszy pojawi się Robert Karpowicz, wcześniej prowadzący poranny program.
Towarzystwa dotrzyma mu, również w nowej roli, kabareciarz Robert Korólczyk, który w tym sezonie wcieli się w reportera RMF FM i z wielkim przymrużeniem oka będzie relacjonował najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.

"Lepsza połowa dnia", od 14.00 do 19.00. Na antenę RMF FM powraca po wakacjach duet słuchaczy: Kasia Wilk i Kamil Baleja.
Wraz z nimi pojawi się na antenie nowy program Jacka Tomkowicza, który będzie dosiadał się do kierowców w różnych miastach Polski i przekonywał do zaśpiewania ich ulubionych piosenek.

Kolejną interaktywną atrakcją jesiennej ramówki RMF FM są "Przebojowe Wesela" w prowadzonej przez Darka Maciborka "Popliście", od 19.00 do 23.00.
Słuchacze będą mogli zaprosić największe gwiazdy polskiej muzyki na wesele, swoje, lub rodziny czy przyjaciół. W tym celu wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej uzasadniając, dlaczego akurat ta para biorąca ślub jest przebojowa. Na pierwszym weselu słuchaczy RMF FM zaśpiewa zespół Piersi.W wieczornym, "POPlistowym" paśmie ponadto, gwiazdy będą składać życzenia urodzinowe słuchaczom RMF FM - "Gwiazdy na urodziny".

"Dobra nocka" od 23.00 do 3.00. W nocnym paśmie RMF FM pojawi się nocna telenowela o tematyce: komiczno-erotyczno- kryminalnej.

O propozycjach RMF FM na weekend oraz o tym co pojawi się jesienią w Faktach stacja poinformuje słuchaczy w najbliższym czasie.

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz