Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   "Warszawa jest trendy" w najbliższy weekend
1 września 2015, 08:54 , aktualizacja 6 września 2015, 22:29
Od piątku od godziny 18.00 do niedzieli do godziny 20.00 w Warszawie odbędzie się cykl imprez, które mają za zadanie przekonać mieszkańców i gości przebywających w stolicy, że "Warszawa jest trendy". Wydarzenia te odbędą się pod patronatem Radia RMF FM, RMF Classic oraz RMF Maxxx Warszawa.


Od 4 do 6 września przez 50 godzin będziecie mieli możliwość nie tylko zwiedzić podziemia Pałacu Kultury i Nauki, ale też zjeść śniadanie nad Wisłą, potańczyć w międzypokoleniowej dyskotece lub wziąć udział w spacerze z przewodnikiem, a do tego posłuchać Chopina na Krakowskim Przedmieściu.
Podczas najbliższego weekendu wystąpią m.in. Lemon, Afromental, czy Tede. Odbędzie się również recital Ireny Santor.
Oprócz wspomnianej atrakcji jakim jest zwiedzanie podziemi PKiN można będzie także zobaczyć stadion Legii Warszawa, oczyszczalnię ścieków „Czajka”, Narodowy Bank Polski.Kamil Baleja z RMF FM poprowadzi koncert w piątek (4 września) od 19.00 na Placu Defilad, w którym wystapią m.in. Jesse Ware, Lemon, Afromental oraz Curly Heads.

Wszystkie wydarzenia zostały podzielone na kategorie: koncerty, rozrywka, sport, kina i teatry, zwiedzanie, sztuka, kluby i restauracje po to, by każdy mógł łatwiej znaleźć coś dla siebie.

Większość wydarzeń jest organizowana bezpłatnie, na niektóre są zapisy.
Na stronach www.warszawajesttrendy.um.warszawa.pl znajdziecie szczegóły akcji.

Pełny program do pobrania:(.pdf)

Organizatorem wydarzenia "Warszawa jest trendy" jest Miasto Stołeczne Warszawa.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, warszawajesttrendy.um.warszawa.pl


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz