Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Jesień 2015 z RMF FM. Weekendowe propozycje. AKTUALIZACJA!
3 września 2015, 08:42 , aktualizacja 17:06
Zbliża się pierwszy, wyczekiwany weekend września. Będzie można trochę odpocząć po ciężkim tygodniu pracy, czy nauki w szkole. Warto spędzić ten czas w towarzystwie RMF FM.
Zaplanowanych zostało kilka nowości w ramówce.
Dużą zmianą jest nocny program "Dobra nocka", który ma poprowadzić Marcin Łukasik, nowy prowadzący. Pojawił się na antenie w wakacje, a do zółto-niebieskiej stacji trafił z Lublina, z Akademickiego Radia Centrum. Program będzie zaczynał się po północy.

Do prowadzenia weekendowych poranków wraca Sławomir Kowalewski. W programie "Wolno wstać" oprócz sprawdzonych familijnych pozycji jak Pogotowie Rodzicielskie i Superdzieciaki – pojawią się zupełnie nowe, między innymi: "Ale wpadka" - czyli przegląd najśmieszniejszych gwiazdorskich wpadek tygodnia, "Mam patent" (dobre pomysły ułatwiające życie prowadzącemu i słuchaczom), "Wyzwanie na śniadanie" – prowadzący o poranku rzuci zabawne wyzwania odważnym słuchaczom, czy "Przebój od kuchni", w którym słuchacze ułożą pierwszą na świecie kuchenną listę przebojów.
Audycja rozpoczynać się będzie o 6.00 rano i potrwa w sobotę do 10.00 natomiast w niedzielę do 9.00, gdyż "Rozmowy w biegu" Macieja Dowbora zostały przeniesione na poranek drugiego dnia weekendu.

Następnie Daniel Dyk zaprosi słuchaczy do programu "Przepis na weekend" (sobota, 10.00-15.00), w którym opowie, skoro jest już wolne, co zrobić by się nie nudzić.

Również w dwa weekendowe dni na antenie pojawi się program "Świat się śmieje", który prowadzić będą Ewelina Pacyna i Krzysztof Urbaniak w sobotę od 16.00 do 20.00 i w niedzielę od 10.00 do 15.00 znajdzie się wiele nowych propozycji dla słuchaczy – jak np. "Gorąca randka", czyli największe wpadki i najśmieszniejsze problemy randkowiczów - wg. słuchaczy oraz komentarze przypadkowych przechodniów dotyczące tematów z pierwszych stron gazet.

W tym sezonie, rozrywkowy program "Polisz temat", pojawi się w sobotę i niedzielę między 15.00 a 16.00. Nową współprowadzącą, obok Mariusza Kałamagi i Roborta Korólczyka, będzie Ewa Błachnio z kabaretu Limo.

Nowością będzie także niedzielny, popołudniowy program: "Lepiej być nie może", który poprowadzi Daniel Dyk. Nowy program to dla słuchaczy okazja do zamówienia ulubionej piosenki i wysłuchania zwierzeń gwiazd na różne tematy oraz "Bezradnik Tomasza Olbratowskiego", w którym autor będzie udzielał porad wszelakich, od sercowych po kulinarne.

Wieczorem, od 20.00 Marcin Jędrych i Jacek Tomkowicz zapraszają na najlepszą audycję muzyczną - "Dobrze zagrane". Od tego sezonu program staje się rozrywkowym szoł z konkursami oraz dużą dawką humoru i najlepszej muzyki.

Więcej o programach jesiennej ramówki.

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz