Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Propozycje RMF FM na dzień Wszystkich Świętych
29 października 2015, 17:05 , aktualizacja 17:42
Wielki Finał plebiscytu Top Ballady Wszech Czasów w dniu Wszystkich Świętych, który zaprezentuje Robert Karpowicz. Dzień wcześniej od godziny 16.00 na antenie RMF FM Wielka "Halloweenowa" Impreza pełna konkursów zorganizowana przez Jacka Tomkowicza i Marcina Jędrycha.

Po niej, od 20–ej, na słuchaczy czekają "Nawiedzone Miejsca": dowiemy się o najstraszniejszych historiach z najbardziej mrocznych miejsc świata, od Zakopanego po Waszyngton, o których opowiedzą Daniel Dyk oraz reporterzy i zagraniczni korespondenci Faktów RMF FM.

W dzień Wszystkich Świętych na antenie stacji od 10.00 do 15.00 Krzysztof Urbaniak zapali "Światełko dla przyjaciela" i odwiedzi przyjaciół gwiazd, które odeszły. Wspominać będziemy m.in. himalaistę - Artura Hajzera oraz muzyków Ryśka Riedla, czy też Czesława Niemena.

Od 15.00 do 20:00 Robert Karpowicz zaprasza na Wielki Finał plebiscytu Top Ballady Wszech Czasów. Słuchacze RMF FM mogą głosować na swoje ulubione ballady. Z 250 propozycji, z czego 50 najpopularniejszych zostanie zaprezentowanych w tym dniu na antenie.

Niedzielny wieczór zakończy program pod hasłem: "Niebo pełne gwiazd". Od 20.00 do północy Jacek Tomkowicz i Sławek Kowalewski, z przymrużeniem oka przedstawią minireportaże dotyczące życia i twórczości największych muzycznych legend m. in.: Boba Marleya, Joe Cocera, Johna Lenona i innych.

W Faktach RMF FM reporterzy podpowiedzą jak opracować swoje drzewo genealogiczne, gdzie szukać swoich przodków, jak weryfikować dane oraz które urzędy i instytucje trzeba odwiedzić by poznać swoje korzenie.
W dzień Wszystkich Świętych gościem Faktów będzie Szymon Hołownia, autor książki "Święci codziennego użytku", który z charakterystycznym dla siebie dystansem i humorem opisuje historie świętych, do których zawsze warto się zwrócić z pomocą.

Od piątku 30 października rusza coroczna, wspólna akcja RMF FM i TVP INFO - "Bezpieczny Powrót". Wozy satelitarne wyjadą na najważniejsze trasy.
Na stronach FAN FM możecie zapoznać się z dokładnymi informacjami o tegorocznych raportach drogowych.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz