Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Najpiękniejsza Muzyka Na Święta ponownie zagra w RMF Classic
11 grudnia 2015, 18:19
Od 12 grudnia, po raz czwarty z rzędu, Radio RMF Classic całkowicie zmienia repertuar z okazji Świat Bożego Narodzenia. Przez 24 godziny na dobę będzie grać wyłącznie świąteczne przeboje oraz muzykę, której klimat odpowiada nastrojowi Świąt.


Dodatkowo również w tym roku słuchacze RMF Classic będą mogli wziąć udział w plebiscycie na świąteczny przebój wszech czasów. Dla uczestników przygotowano atrakcyjne nagrody i upominki.

Akcja "Najpiękniejsza Muzyka Na Święta" stanowi kontynuację projektu radiowego, który RMF Classic zapoczątkowało w 2011 roku, a który okazał się sukcesem i został bardzo dobrze odebrany przez słuchaczy.

Na świątecznej playliście RMF Classic znajdzie się bardzo bogaty wybór najpiękniejszych świątecznych piosenek oraz tematów instrumentalnych z filmów i seriali o Świętach.
Warto jednak podkreślić, że przede wszystkim jest to jedyna stacja radiowa, w której można posłuchać nie tylko powszechnie znanych tematów świątecznych, ale także ich niespotykanych aranżacje i zaskakujące wykonania.
W repertuarze znajdą się między innymi: "White Christmas", "Jingle Bells", "Santa Claus Is Coming To Town", "Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow" w gwiazdorskich wykonaniach Franka Sinatry, Louisa Armstronga, Elvisa Presleya oraz w nowszych aranżacjach Michaela Bublé, Diany Krall, Roda Stewarta czy Katie Melua i Mariah Carey.

Nie zabraknie także polskich przebojów takich jak: "Z kopyta kulig rwie" – Skaldów, "Dzień jeden w roku" - Czerwonych Gitar oraz "Pod niebem pełnym cudów" zespołu Raz Dwa Trzy.

Na kilka dni przed Wigilią pojawią się również najpiękniejsze kolędy w interpretacji najlepszych polskich wokalistów.

Warto podkreślić, że RMF Classic było pierwszą stacją radiową w Polsce, która cztery lata temu zdecydowała się na świąteczną zmianę formatu. Dziś inne stacje radiowe chętnie korzystają z doświadczeń RMF Classic.

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz