Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF FM na Święta Bożego Narodzenia 2015
23 grudnia 2015, 16:43 , aktualizacja 24 grudnia 2015, 20:39
Jak co roku stacja przygotowała świąteczne programy specjalne, podczas których usłyszymy polskie gwiazdy, przypomnimy sobie wigilijne zwyczaje oraz otrzymamy humorystyczne porady jak przeżyć Święta.

WIGILIA
W wigilijny poranek przywitają nas Przemysław Skowron, Mariusz Kałamaga i Tomasz Olbratowski w programie Wstawaj, szkoda Świąt! Od godziny 9:00 Robert Karpowicz w programie Byle do świąt będzie sprawdzał najśmieszniejsze potknięcia kulinarne znanych gwiazd polskiej kuchni.

Wigilia w RMF FM startuje o godzinie 14:00, wtedy Krzysztof Urbaniak wraz z dziennikarzami RMF FM opowiedzą o swoich świątecznych zwyczajach i rodzinnych tradycjach, a już o 17-stej stacja zaprasza na Koncert Kolęd. Tuż przed nim w Faktach o 17:00 poznamy najpiękniejsze wykonanie kolędy, zarejestrowane podczas choinkowego konwoju "Choinki pod choinkę".

O 20:00 na antenę powrócą Fakty, a po nich rozpocznie się trwający do północy program Noc spełnionych życzeń, w którym Daniel Dyk sprawdzi znaczenie poszczególnych świątecznych serdeczności.

PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT
Pierwszy dzień Świąt rozpocznie Krzysztof Urbaniak, który będzie towarzyszył słuchaczom w programie Wolno wstać. Następnie Trzej Weseli Królowie (10-15) rozbawią miliony Polaków, a będą to znani kabareciarze - Robert Korólczyk, Robert Górski i Michał Wójcik.

Po godzinie 15-stej (Jak przeżyć święta) poziom humoru w RMF FM nie spadnie, bo przy mikrofonach zasiądą Przemysław Skowron i Tomasz Olbratowski, którzy przekonają słuchaczy, że Święta da się przeżyć w znakomitym nastroju. Od 20:00 Darek Maciborek wraz z grupą LemON, De Mono i Perfect zaprasza na akustyczne wykonania ich utworów, a także na bożonarodzeniowe pogawędki. Program POP Lista LIVE Święta będzie nadawany do północy.

DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT
W drugi dzień Świąt z rana przywita nas Daniel Dyk w programie (Wolno wstać, 7-10). Od 10-tej Kamil Baleja i Kasia Wilk w programie Szopka z Gwiazdami będą starali się wyciągnąć szalone świąteczne historie od gwiazd polskiej estrady, kuchni czy sportu. Od 15:00 Marcin Jędrych i Jacek Tomkowicz zapraszają na program Święta na głowie, w którym zaprezentują zabawne przeróbki świątecznych piosenek. Nie zabraknie także wyzwań i konkursów dla słuchaczy.

Między godziną 20:00 a 20:30 Darek Maciborek zaprasza na Świąteczne spotkanie z Adele, podczas którego na antenie RMF FM zostanie wyemitowanych pięć utworów artystki, które zostały nagrane na żywo w The Church Studio w Londynie. Po tym wydarzeniu Joanna Meus zaprezentuje na antenie piosenki-kandydatki do tytułu Przebój Roku 2015 i podsumuje muzycznie rok 2015, tym samym o północy kończąc pasmo świątecznych programów.

Więcej szczegółów na świątecznych stronach rmf.fm

Przypominamy również o tym, że tegoroczne bożonarodzeniowe specjalne Fakty będą nadawane m.in. z Betlejem, o czym szerzej pisaliśmy tutaj.

Maciej Rybak, FAN FM

Przeczytaj również:
  • Boże Narodzenie 2014 w Faktach RMF (19 grudnia 2014)
  • Boże Narodzenie w RMF FM (19 grudnia 2013)
  • Świąteczne programy RMF FM (20 grudnia 2012)
  • Boże Narodzenie w RMF FM (21 grudnia 2007)
  • Świąteczna RaMóFka RMF FM (23 grudnia 2003)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz